Články » Aktuality

Ligna Bohemia: Lysá ožije dřevem!

Od 22. do 24 února se truhláři i kutilové sjedou do Lysé nad Labem na výstavu Ligna Bohemia, která nabídne novinky v oblasti dřevoobráběcích strojů, nářadí a materiálů. Pro všechny návštěvníky, kteří si zakoupí vstupenku na výstavu, bude připravena soutěž o stolní kotoučovou pilu ROJEK – KDR 104 !!!

Letošního ročníku se zúčastní všichni významní výrobci i prodejci, kteří návštěvníkům nejen ukáží, ale i předvedou CNC stroje, lisy, sušárny, formátovací pily, brusky a olepovačky.

Výstava je velkým přínosem nejen pro profesionály v dřevoobráběcím průmyslu, ale i pro ty, kteří rádi pracují se dřevem, neboť mohou vyzkoušet značkové nářadí, vrtačky, pily, odsávačky prachu, kompresory a další nástroje.

Mezi novinkami návštěvník nalezne např. systém pro řezání izolačních materiálů, akumulátorový kapovací pilový systém, akumulátorový vrtací šroubovák, excentrickou brusku a řadu dalších zajímavostí pro radost z perfektní práce.

Návštěvnická soutěž o pilu!

Pro návštěvníky, kteří si zakoupí vstupenku na výstavu, bude připravena soutěž o stolní kotoučovou pilu ROJEK – KDR 104, výherce vylosujeme v sobotu 24. února přímo na výstavišti. Šanci na výhru máte i vy!

Stolní kotoučová pila ROJEK – KDR 104
Stolní kotoučová pila ROJEK – KDR 104

 

Více informací na www.vll.cz.

Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
5.0/5 (1 hlasů)

Hodnocení článku

5.0/5 (1 hlasů)

Další články z rubriky


Komentáře (0 celkem)

Článek zatím nemá žádné komentáře

Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

Veletrh-Wood-Tec-partner.gif logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg logo-pragoligna-partneri.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu   
[CNW:Counter]