Výchozí reklama
Výchozí reklama

Mazání truhlářských strojů...

Jiří Bombisho napsal:

Dobrý den, jako laik se zeptám - prosím o radu. V dílně mi lehce orezají litinové plotny pil a hoblovky. Čím chránit proti korozi. Dva stroje mají litinové desky s "manžestrem" a jeden klasickou hladkou. Druhý dotaz je čím mazat u stolní pily mechanizmy nastavení výšky a sklonu kotouče, tak aby nedocházelo k lepení pilin. Děkuji, Jiří B.

Vloženo: 08.12.2016 14:49
0.0/5 (0 hlasů)

Celkem odpovědí: 3

Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé

Komentáře

Nalezeno: 3 záznamů, Zobrazeno: 1 - 3
Ivan Navratil: Re: Mazání truhlářských strojů...

Tenhle problém jsem v dílně řešil taky a dost dlouho. Nakonec jsem si nechal poradit od přítelkyninýho otce, který je truhlář z povolání :-D Dokonce přijel a celé mi to ošetřil a promazal. Když už byl tak u mě v té dílně, zeptal se mě, zda nechci tuhle starou a chátrající dílnu zrekonstruovat. No, co jiného jsem měl říct, než že ano. Nabídl mi, že mi pomůže s polovinou částky a tak jsme se dali do díla. Nyní mám zbrusu novou dílnu a pracuje se mi 100x lépe :-) Jo a rekontrukci nám dělala firma http://www.pwinterier.cz

Antonín Zapletal: Re: Mazání truhlářských strojů...

Litinové stoly dřevoobráběcích strojů se potírají hadrou namočenou v naftě. Mazání ložisek se provádí běžnými tuky, podle velikosti otáček.

Klapsiova Lenka: rychlá nabídka nebankovní půjčky

Půjčka až 150 000 000 Kč/EUR od soukromého investora, po celé ČR. rychlé vyřízení, vhodné pro výplatu exekucí, sloučení mikropůjček a dalších nevýhodných půjček do jednoho. Délku splácení a výši splátky si určíte sami, kontaktujte nás na Email:>mhorackova04@gmail.com

Nalezeno: 3 záznamů, Zobrazeno: 1 - 3

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu