Montáž nábytku - práce

Montáž nábytku, Do malého provozu hledáme spolehlivého a zručného pracovníka. Vyučení v oboru je výhodou, ale ne podmínkou - zaučíme. Preferujeme spolupráci na ŽL nebo dle dohody. Možno i na menší úvazek, např. 2-3 dny v týdnu (vhodné při studiu). Hod. mzda 130-170 Kč dle schopností. Pracoviště Praha 9. Jedná se o dílenskou práci i práci u zákazníků.

  • Typ: Bazar - Nabídka
  • Stav: Neuvedeno
  • Stáří: Neuvedeno
  • Kraj: Praha
  • Město: Praha
Do malého provozu hledáme spolehlivého a zručného pracovníka. Vyučení v oboru je výhodou, ale ne podmínkou - zaučíme. Preferujeme spolupráci na ŽL nebo dle dohody.
Možno i na menší úvazek, např. 2-3 dny v týdnu (vhodné při studiu). Hod. mzda 130-170 Kč dle schopností. Pracoviště Praha 9. Jedná se o dílenskou práci i práci u zákazníků.

Publikováno: Pátek 13. Říjen 2017 13:47
Pro zobrazení kontaktu na inzerujícího musíte se přihlásit nebo zaregistrovat se.

Zařazeno v kategorii

Bazar > Nabídky > Zaměstnání, volné kapacity

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

Veletrh-Wood-Tec-partner.gif logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg logo-pragoligna-partneri.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu   
[CNW:Counter]