Výchozí reklama
Výchozí reklama

Komentáře pro článek

Romantika pod hvězdami, aneb obývací pokoj pod širou oblohou / Design

Zimni_zahrada_exterier_DAFE_PLAST_male.jpg

Zimní zahrady stále více z nás využívá jako přímé propojení interiéru s exteriérem. Kromě jistého pocitu luxusu a rozšíření si obytného prostoru přináší tento atypický prostor, samozřejmě při kvalitním zpracování, i nezanedbatelné výhody pro celý dům.

Komentáře

Nalezeno: 1 záznamů, Zobrazeno: 1 - 1
Pergola

Tak to nemá chybu :-) . Taková zimní zahrada je fajn. My jsme nad ní taky přemýšleli, ale nakonec jsme si postavili klasickou pergolu a v létě koukáme dost často na hvězdy. Vyndáme si ven židle, všude je zhasnuto, tak jen koukáme a povídáme si. Mám rád takové klidné večery. Hlavně jsem rád, že už máme všechno více méně hotové, našli jsme na https://www.zahradni-dreveny-nabytek.cz/zahradni-sestavy/ pěkné zahradní sestavy, tak jsme si jednu koupili a celé léto ji máme v pergole :-) .

Nalezeno: 1 záznamů, Zobrazeno: 1 - 1

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg Ohra_120x90.jpg Hettich-120x90.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2024 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.