Diskuze

Celkem témat: 15 Celkem příspěvků: 0

Obecné

Název Příspěvků Poslední příspěvek
Výzva pro truhláře - zajímavá řešení 1 Toto řešení jistě nadchne i české truhláře. www.truhlarskyportal.cz/clanky/7968-vyzva-pro-truhlare-i-kutily-televize-zabudovana-ve-stene-truhlarstvi-vyroba-nabytku
Strukturalizace dřeva 2 Můžu Vás ubezpečit, že ocelovým kartáčem NIKDY nedosáhnete struktury jaká je na doprovodných fotkách u uvedeného článku. Osobně používám kartáče nilonové a eventuelně louhování.
špičaté kolíčky 1 Vyrobit připravek do kterého se kolíček vloží a následně zasune do ořezávátka.Vše s dorazy. Dělěl jsem takto dřevěné kolíky do hrábí( konické). Měl jsem toho také do tisíců. Další varianta jestliby to nešlo na soustruhu nějakém automatu. Bude to asi cenově jiný level.
Jak na Roletová dvířka? 2 Dříve byly lamely podlepeny pásky z textilie. Dnes se lamely dají koupit v metráži a k tomu kolejnice na zafrézování nebo na našroubování navrch plus krycí lišty.
zakázková výroba ohýbaného nábytku 1 Také se připojuji s dotazem ohledně výroby nábytku. Potřebovala bych vyrobit konferenční stolek z přírodního dřeva, prosklenný a s v kombinaci s kovem, něco jako mají na http://homezin.cz/media/15-drevenych-konferencnich-stolku-ktere-premeni-cely-obyvak na prvním obrázku. Rovněž bych se chtěla zeptat na orientační cenu. Díky.
material na kuchynu 1 Dobrý den, můžu se zeptat, jak jste nakonec problém vyřešil? Jaký materiál jste použil? Já teď mám podobné dilema, protože zařizuji nový dům (pořízený tady http://www.eurobydleni.cz/domy/olomouc/), ale jelikož se mi absolutně nelíbí kuchyně, chci jí celou předělat. Budu rád za vaší odpověď..

Téma měsíce

Název Příspěvků Poslední příspěvek

Nejnovější komentáře pod články

Nábytek

My jsme se taky rozhodli pro dřevěný zahradní nábytek, který jsme si koupili na internetu z https://www.zahradni-dreveny-nabytek.cz/ . Máme stůl a šest židlí, takže i když k nám přijde návštěva, tak si mají kam sednout.

Svěřenský fond

Já mám taky založený svěřenecký fond https://www.alphacitizen.com/cs/ . Jsem rád, že je vydaný nový zákon a bude to tak větší jistota a bezpečí pro majetek. V dnešní době, pokud má někdo více peněz a majetku, tak se bez svěřenského fondu neobejde.

Podlaha

My jsme taky přemýšleli o dřevěné podlaze. Nakonec jsme se ale rozhodli pro něco jiného. Přišla nám lepší dlažba imitace dřeva https://www.koupelny-dlazba.cz/dlazba-imitace-dreva , kterou jsem náhodou objevil. Vůbec jsem nevěděl, že se něco takového vyrábí.

ostuda

Tak to já si uříznu ostudu i s tím nejlepším možným strojem na trhu, protože jsem prostě "dřevák" :-D Samozřejmě mám pojištění zodpovědnosti od https://www.insiacare.cz/ , ale to mě od vynadání od manželky rozhodně nezachrání :-(

Kamna

Topení dřevem je nejlepší. Teď je navíc díky kůrovci dřevo levné, takže o to víc se topení dřevem vyplatí. My jsme nikdy jinak než dřevem netopili. Když jsem stavěl dům, tak mě zaujali krbové vložky z https://www.krbova-kamna-eshop.cz/ a nakonec jsem si tam jednu vybral a s výběrem jsem dodnes spokojený.

Těsnění

Já jsem před zimou koupil nové těsnění oken a dveří z https://www.tesnenitexim.cz/TESNENI-OKEN-A-DVERI-c1_0_1.htm . Těsnění už nebylo takové, jaké mělo, tak jsem se bál, že nám bude do bytu táhnout, tak jsem to nepodcenil a radši včas koupil těsnění nové.

Sibiřský modřín

Máme dobrou zkušenost se sibiřským modřínem. Nechali jsme si poradit http://www.realdeck.cz/sibirsky-modrin/ a jsme spokojeni.

Šatna

To bychom nejdřív nějakou šatnu museli mít. My máme malý byt, takže musí manželce stačit jen obyčejná šatní skříň. Já s tím problém nemám, mně stačí málo oblečení, ale ona ho má zbytečně hodně. Stejně všechno nenosí. Je ale dobrý, že se konečně rozhodla a vytřídila ze skříně oblečení, které už nenosíme a poslala ho do second handu https://www.onlinesekac.cz/ , tak máme ve skříni zas na chvíli pořádek.

Rekonstrukce

My jsme při rekonstrukci domu nechybovali, protože jsme se obrátili na odborníky z http://www.pwinterier.cz/ , kteří udělali celou rekonstrukci za nás. Od návrhu, až po realizaci, takže my jsme to měli bez jakéhokoli stresu.

Kámen

My máme v kuchyni taky desku ze žuly. je to super, protože manželka nemusí používat prkýnko a krásně může na desce krájet a nic se jí nestane. Kámen je super věc a vypadá to i líp, než klasické dřevo, nebo alespoň nám se to líbí. Máme celou kuchyň obloženou kamenným obkladem https://www.stonegallery.cz/kamenne-obklady , který je dobrý na údržbu.

Koupelna

Taky máme dřevěné skříňky v koupelně. Koupelnu nám zařídil http://www.pwinterier.cz/ , který vybral kvalitní dřevo, které vydrží vlhkost v koupelně. Dřevěný nábytek působí útulně.

Smrkové palubky

Palubky z modřínu jsou moc pěkné, taky o nich uvažuju. Zatím máme v obýváku a hale palubky smrkové. Kdo by chtěl, pro inspiraci mají výběr různých druhů palubek na https://shop.au-mex.cz/kategorie/palubky/. A dokáží i dobře poradit.

Podnikání

Nejstabilnější země možná jo, ale podmínky pro podnikání jsou tady hrozné. Taky podnikám ,tak vím o čem mluvím. Nesmyslné nařízení a daně, které se pomalu platí na všechno. Mnohem lepší je, podívat se do daňového ráje https://www.ioffshore.cz/proc-offshore . Podnikání v daňovém ráji je daleko lepší. Nemusí se tam vést účetnictví, takže se můžu věnovat jen podnikání a ne papírování.

Teak a cedr

Sibiřský modřín je velmi dobrý. Záleží také na tom, co od konkrétní dřeviny čekáme a jak se o ni budeme starat. Na terasu se skvěle hodí i teak nebo cedr. Každý má odlišné vlastnosti. Slušný výběr a poradenské služby je třeba na https://shop.au-mex.cz/

Oblečení

Já žádné speciální pracovní oblečení nenosím. Do práce nosím obyčejné rifle, tričko a mikinu a úplně to stačí. Oblečení kupuji v second handu https://www.onlinesekac.cz/second-hand-panske-pracovni-bundy-plaste-vesty-trika/c-1059 , takže mě tolik nemrzí, když si něco třeba roztrhnu.

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg logo-pragoligna-partneri.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu