Výchozí reklama
Výchozí reklama

Diskuze

Celkem témat: 19 Celkem příspěvků: 0

Obecné

Název Příspěvků Poslední příspěvek
Výzva pro truhláře - zajímavá řešení 4 Ahojte všetci, ponúkame rýchly a spoľahlivý súkromný úver s nízkou úrokovou sadzbou 4%, rozsah úveru od 5 000 CZK/EUR do 50 000 000 CZK/EUR na obdobie (1 až 400) mesiacov, táto transakcia je 100 % garantované pre každého v Pre Slovenskú a Českú republiku pre viac informácií kontaktujte email: huckovaiveta5@gmail.com
Strukturalizace dřeva 2 Můžu Vás ubezpečit, že ocelovým kartáčem NIKDY nedosáhnete struktury jaká je na doprovodných fotkách u uvedeného článku. Osobně používám kartáče nilonové a eventuelně louhování.
koupací sud 2 Na koupací sud bych se zaměřila až v momentě, kdy budete mít vyřešený kompletně interiér. A do interiéru by určitě měl přijít https://rocal.cz/designove-krby designový krb jestli chcete být v 21. století alespoň trochu trendy. No opravdu, my jsme takto zvolili náš doplněk do obývacího pokoje. Pravda nebylo to nejlevnější, ale vypadá to skvěle.
špičaté kolíčky 1 Vyrobit připravek do kterého se kolíček vloží a následně zasune do ořezávátka.Vše s dorazy. Dělěl jsem takto dřevěné kolíky do hrábí( konické). Měl jsem toho také do tisíců. Další varianta jestliby to nešlo na soustruhu nějakém automatu. Bude to asi cenově jiný level.
Jak na Roletová dvířka? 2 Dříve byly lamely podlepeny pásky z textilie. Dnes se lamely dají koupit v metráži a k tomu kolejnice na zafrézování nebo na našroubování navrch plus krycí lišty.
Výběr dlát 2 Myslím, že jsem nějaká soustružnická dláta viděl na https://www.kutilmarket.cz/ tak se tam podívejte. Já mám ten e-shop docela rád, protože tam prodávají fakt leccos od vrtačky, přes šroubky a tak. A navíc nemusím chodit nikam do hobby marketu a nakoupím to v pohodičce na internetu a přivezou mi to až domů. :) Paráda. :) Určitě vyzkoušejte a podívejte se tam.
zakázková výroba ohýbaného nábytku 2 Ahoj, my jsme si nechávali dělat kuchyni od odborníků z této super firmy: http://www.pwinterier.cz/. navrhli nám krásnou moderní kuchyni z dubového dřeva a pak nám sehnali dodavatele všech materiálů i spotřebičů. Na celou rekonstrukci pečlivě dohlíželi a vše kontrolovali! Na tuto firmu rozhodně nedám dopustit!
material na kuchynu 1 Dobrý den, můžu se zeptat, jak jste nakonec problém vyřešil? Jaký materiál jste použil? Já teď mám podobné dilema, protože zařizuji nový dům (pořízený tady http://www.eurobydleni.cz/domy/olomouc/), ale jelikož se mi absolutně nelíbí kuchyně, chci jí celou předělat. Budu rád za vaší odpověď..

Téma měsíce

Název Příspěvků Poslední příspěvek
Mazání truhlářských strojů... 4 Pomůžeme vám překonat těžké období. Půjčujeme částky 50 tisíc až 30 milionů, které nemusí být nutně zajištěny nemovitostí. Víme, jak se chová ekonomika a trh, a víme, jak toho využít ve svůj prospěch. Odhalíme náhlý výpadek příjmu nebo finančně náročné investice. Díky silnému finančnímu zázemí si můžeme dovolit zajistit financování jak pro živnostníky, tak pro malé a střední podniky. Zaměřujeme se na klienty ze všech oblastí ekonomiky a podporujeme jakýkoli projekt, který nám dává smysl. Požádejte o nezávaznou půjčku na e-mailu: VOJTECHKRAL2@GMAIL.COM.

Nejnovější komentáře pod články

Koupelna

Na první pohled jsem si myslel, že je to focené v nějakém barber shopu :-D . Takovou koupelnu bych fakt nechtěl. Jsem rád, že když manželka domlouvala s https://www.gareko.cz/ rekonstrukci naší koupelny, tak se držela střízlivějších nápadů a máme tak takovou běžnou, pěknou koupelnu s vanou i sprchovým koutem :-) .

Nátěr

Já jsem před létem natíral stůl v pergole a objednal jsem si speciální FN NANO WOOD z https://www.nt1.cz/funkcni-natery-na-drevo/ , protože by se mělo jednat o speciální nátěr, který pomůže dřevu, aby byl víc odolný. Zkusil jsem tím natřít i vrata, tak uvidíme za rok. Prší na ně, svítí slunce, takže jsou hodně namáhané. Kdybych je nemusel díky nátěru natírat každý rok, tak bych byl fakt rád :-D .

Stará skříň

Nádherná proměna. Klobouk dolů. Já jsem jednou na chatě taky restauroval starou skříň, ale tak pěkně jako vám se mi to teda nepovedlo. Domů už jsem takový nábytek nechtěl. Dalo to hodně práce a s výsledkem jsem stejně nebyl na 100% spokojený, tak jsme si domů koupili nové skříně z https://www.aga-nabytek.cz/loznice/ a měli jsme je hned.

Podlaha

My máme taky v celém domě dřevěnou podlahu. Zrekonstruovali jsme starší dům a jiná než dřevěná podlaha se tam nehodí :-) . Akorát jsem pak vybrala malé kusové koberce v prodejně https://www.koberce-trend.cz/vsechny-prodejny/ , protože přeci jenom měkký koberec je na nohy příjemnější. Alespoň u dětí v pokoji a v obýváku u sedačky je dobré ho mít.

Dřevěné hračky

Dřevěné hračky jsou taky nejlepší :-) . Jsem rád, že už se zase zpátky vrací. Toho plastu je všude až až, tak alespoň hračky pro děti mohou být zase dřevěné :-) . Manželka sehnala i různé dřevěné dekorace dceři do pokoje z https://www.pandatel.cz/drevene_dekorace/ a jak s nimi vypadá pokojíček najednou úplně jinak :-) .

koupelna

My jsme se taky dlouho snažili naší koupelnu nějak nafouknout, ale pak jsme to vzdali. Trochu místa jsme získali tím, že jsme si vybrali do koupelny vysoké skříňky z https://www.aplomo-koupelny.cz/nabytek-do-koupelny/ , takže využíváme prostor až ke stropu, a o se nám do koupelny nevejde, tak tam prostě není :-) .

Dubové dřevo

Za mě je dubové dřevo nejlepší :-). Vypadá pěkně a hlavně je kvalitní a dlouho vydrží. Ne jako ty laciné nekvalitní dřevotřísky a lamina. Já jsem sehnal pěkný dubový nábytek a díky slevovému kupónu z https://slevovykupon.net/ jsem ještě hodně peněz ušetřil, takže se rozhodně vyplatí nakupovat přes internet :-) .

Koupelna

My jsme se dlouho přemlouvali k rekonstrukci koupelny, ale vůbec se nám do toho nechtělo, nebo hlavně mě, tak manželce došla trpělivost a objednala firmu https://www.gareko.cz/ , která se do toho hned pustila. Sice jsem na ní by chvíli naštvaný, že mě tak postavila před hotovou věc, ale teď jsem rád, protože já sám bych se k rekonstrukci nikdy nedostal :-D .

Podnikání

Jakmile už má zaměstnance, tak je to náročné. Ideální je, když firmu převezme syn, dcera, nebo prostě někdo z příbuzných. Tak to bylo i u nás. Taky jsem po otci převzal rozjetou firmu a dělám všechno pro to, abych ji udržel a ještě zlepšil. Nechal jsem třeba optimalizovat webové stránky od https://webmailshop.eu/ a jak se táta divil, jak nám stouply hned objednávky.

Online nakupování

Dneska chtějí všichni všechno online a nikdo už nebude chodit po obchodech jako dřív. To je prostě realita a je potřeba, aby ten, kdo se chce se svým obchodem udržet, tomu přizpůsobil jako já. Taky jsem nechtěl, ale přes to jsem si nechal založit e-shop na míru od https://webmailshop.eu/ a minimálně dvě třetiny zisku mám právě z něj.

Dřevostavba

Taky máme dřevostavbu a nelitujeme našeho rozhodnutí. Bydlí se nám dobře, dům byl rychle postavený a všechno funguje tak, jak má :-) . Samozřejmě máme i dřevěná okna, ke kterým jsme pořídili rolety den a noc v systému MINI z https://www.zebra-shop.cz/rolety-den-a-noc/ , které k nim pěkně pasují :-) . Nechtěli jsme takové ty klasické plastové žaluzie. To je hrozná nouzovka :-D .

Okna a rolety

Taky máme dřevěná okna, ale nová, takže zatím těsní dobře :-) . Navíc máme venkovní rolety a vevnitř ještě plissé rolety pro zavěšení na okenní křídlo bez vrtání do rámu z https://www.zebra-shop.cz/plisse-lux/ , protože jsem nechtěl okna ničit vrtáním atd. , ale zase jenom venkovní rolety jsme taky nechtěli :-) .

Postel

Taky se mi tyto postele líbí, ale jsou dost nepraktické. Drží se v nich akorát prach a roztoči a jak se u nich mění matrace, když se proleží? Žádná matrace nevydrží věčně a přece pak nebudu měnit celou postel? My máme postel z masivu, která možná není tak pěkná, ale koupili jsme si matrace z paměťové pěny z https://www.matracky.cz/ a taky se nám na posteli spí dobře :-) .

Dům a pergola

To je pořádný dům. Vedle něj by ten náš vypadal jako domeček pro panenky :-D . Nám ale stačí. Zase je méně náročný na vytápění a celkově na údržbu. Máme tak čas se věnovat zahradě. Už máme konečně i pergolu, o které manželka básnila víc jak rok. Koupil jsem hliníkové profily z https://eshop.sharplayers.cz/hlinikove-profily a pak už to byla jenom skládačka. V neděli už jsme neměl co dělat a dali jsme si kafe v pergole :-) .

terasa

u nás by to neměl kdo namontovat. Montování, vrtání a měření mi nikdy nešlo, takže mi si na všechny tyto práce zveme hodinového manžela, kterého manželka našla na https://www.hcreality.cz/ . Já mu jsme akorát k ruce a podávám šroubky. K tomu jsme dobrý, ale na víc si netroufám :-D .

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg Ohra_120x90.jpg Hettich-120x90.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2024 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.