Diskuze

Celkem témat: 15 Celkem příspěvků: 0

Obecné

Název Příspěvků Poslední příspěvek
Výzva pro truhláře - zajímavá řešení 1 Toto řešení jistě nadchne i české truhláře. www.truhlarskyportal.cz/clanky/7968-vyzva-pro-truhlare-i-kutily-televize-zabudovana-ve-stene-truhlarstvi-vyroba-nabytku
Strukturalizace dřeva 2 Můžu Vás ubezpečit, že ocelovým kartáčem NIKDY nedosáhnete struktury jaká je na doprovodných fotkách u uvedeného článku. Osobně používám kartáče nilonové a eventuelně louhování.
špičaté kolíčky 1 Vyrobit připravek do kterého se kolíček vloží a následně zasune do ořezávátka.Vše s dorazy. Dělěl jsem takto dřevěné kolíky do hrábí( konické). Měl jsem toho také do tisíců. Další varianta jestliby to nešlo na soustruhu nějakém automatu. Bude to asi cenově jiný level.
Jak na Roletová dvířka? 2 Dříve byly lamely podlepeny pásky z textilie. Dnes se lamely dají koupit v metráži a k tomu kolejnice na zafrézování nebo na našroubování navrch plus krycí lišty.
zakázková výroba ohýbaného nábytku 1 Také se připojuji s dotazem ohledně výroby nábytku. Potřebovala bych vyrobit konferenční stolek z přírodního dřeva, prosklenný a s v kombinaci s kovem, něco jako mají na http://homezin.cz/media/15-drevenych-konferencnich-stolku-ktere-premeni-cely-obyvak na prvním obrázku. Rovněž bych se chtěla zeptat na orientační cenu. Díky.
material na kuchynu 1 Dobrý den, můžu se zeptat, jak jste nakonec problém vyřešil? Jaký materiál jste použil? Já teď mám podobné dilema, protože zařizuji nový dům (pořízený tady http://www.eurobydleni.cz/domy/olomouc/), ale jelikož se mi absolutně nelíbí kuchyně, chci jí celou předělat. Budu rád za vaší odpověď..

Téma měsíce

Název Příspěvků Poslední příspěvek

Nejnovější komentáře pod články

Kamna

Topení dřevem je nejlepší. Teď je navíc díky kůrovci dřevo levné, takže o to víc se topení dřevem vyplatí. My jsme nikdy jinak než dřevem netopili. Když jsem stavěl dům, tak mě zaujali krbové vložky z https://www.krbova-kamna-eshop.cz/ a nakonec jsem si tam jednu vybral a s výběrem jsem dodnes spokojený.

Těsnění

Já jsem před zimou koupil nové těsnění oken a dveří z https://www.tesnenitexim.cz/TESNENI-OKEN-A-DVERI-c1_0_1.htm . Těsnění už nebylo takové, jaké mělo, tak jsem se bál, že nám bude do bytu táhnout, tak jsem to nepodcenil a radši včas koupil těsnění nové.

Sibiřský modřín

Máme dobrou zkušenost se sibiřským modřínem. Nechali jsme si poradit http://www.realdeck.cz/sibirsky-modrin/ a jsme spokojeni.

Šatna

To bychom nejdřív nějakou šatnu museli mít. My máme malý byt, takže musí manželce stačit jen obyčejná šatní skříň. Já s tím problém nemám, mně stačí málo oblečení, ale ona ho má zbytečně hodně. Stejně všechno nenosí. Je ale dobrý, že se konečně rozhodla a vytřídila ze skříně oblečení, které už nenosíme a poslala ho do second handu https://www.onlinesekac.cz/ , tak máme ve skříni zas na chvíli pořádek.

Rekonstrukce

My jsme při rekonstrukci domu nechybovali, protože jsme se obrátili na odborníky z http://www.pwinterier.cz/ , kteří udělali celou rekonstrukci za nás. Od návrhu, až po realizaci, takže my jsme to měli bez jakéhokoli stresu.

Kámen

My máme v kuchyni taky desku ze žuly. je to super, protože manželka nemusí používat prkýnko a krásně může na desce krájet a nic se jí nestane. Kámen je super věc a vypadá to i líp, než klasické dřevo, nebo alespoň nám se to líbí. Máme celou kuchyň obloženou kamenným obkladem https://www.stonegallery.cz/kamenne-obklady , který je dobrý na údržbu.

Koupelna

Taky máme dřevěné skříňky v koupelně. Koupelnu nám zařídil http://www.pwinterier.cz/ , který vybral kvalitní dřevo, které vydrží vlhkost v koupelně. Dřevěný nábytek působí útulně.

Smrkové palubky

Palubky z modřínu jsou moc pěkné, taky o nich uvažuju. Zatím máme v obýváku a hale palubky smrkové. Kdo by chtěl, pro inspiraci mají výběr různých druhů palubek na https://shop.au-mex.cz/kategorie/palubky/. A dokáží i dobře poradit.

Podnikání

Nejstabilnější země možná jo, ale podmínky pro podnikání jsou tady hrozné. Taky podnikám ,tak vím o čem mluvím. Nesmyslné nařízení a daně, které se pomalu platí na všechno. Mnohem lepší je, podívat se do daňového ráje https://www.ioffshore.cz/proc-offshore . Podnikání v daňovém ráji je daleko lepší. Nemusí se tam vést účetnictví, takže se můžu věnovat jen podnikání a ne papírování.

Teak a cedr

Sibiřský modřín je velmi dobrý. Záleží také na tom, co od konkrétní dřeviny čekáme a jak se o ni budeme starat. Na terasu se skvěle hodí i teak nebo cedr. Každý má odlišné vlastnosti. Slušný výběr a poradenské služby je třeba na https://shop.au-mex.cz/

Oblečení

Já žádné speciální pracovní oblečení nenosím. Do práce nosím obyčejné rifle, tričko a mikinu a úplně to stačí. Oblečení kupuji v second handu https://www.onlinesekac.cz/second-hand-panske-pracovni-bundy-plaste-vesty-trika/c-1059 , takže mě tolik nemrzí, když si něco třeba roztrhnu.

Obdivuhodná žena. Tak krátký život si nezasloužila!!!

Skříň

Pro mě skříň na třetím míst není, já bych se bez ní klidně obešel, ale moje žena rozhodně ne. Pro ni je to snad ještě důležitější, než postel. Má hrozně moc oblečení, tak si nedovedu a ani nechci představit, jak by to u nás doma bez skříně vypadalo. Přijde mi, že neustále nakupuje nové oblečení v second handu https://www.onlinesekac.cz/ . Stal se z toho její koníček.

Matrace

Super článek. Určitě to je pravda. Spánek je základ všeho, bez něho to nejde a je potřeba, aby byl spánek kvalitní. Proto jsme si koupili kvalitní pěnové matrace z https://www.studiomatrace.cz/ a spí se nám na nich krásně.

Byt

Taky máme malý byt a dřevo se nám hodně líbí. Působí to na mě útulněji a vyzařuje to teplo domova. Interiér nám zařizoval http://www.pwinterier.cz/ . Nechali jsme to celé na nich, jen jsme měli požadavek, aby bylo co nejvíce věcí ve dřevě.

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg logo-pragoligna-partneri.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu