Výchozí reklama
Výchozí reklama

Komentáře pro článek

Prodeje štípaček na dřevo a krbových kamen stoupají

drevo-les.jpg

Praha - Češi se kvůli rostoucím nákladům na vytápění ve stále větší míře vracejí k topení dřevem. Výrazně proto rostou prodeje elektrických štípaček dřeva, motorových a elektrických pil, seker a krbových kamen, potvrzují prodejci.

Komentáře

Nalezeno: 2 záznamů, Zobrazeno: 1 - 2
Kamna

Topení dřevem je nejlepší. Teď je navíc díky kůrovci dřevo levné, takže o to víc se topení dřevem vyplatí. My jsme nikdy jinak než dřevem netopili. Když jsem stavěl dům, tak mě zaujali krbové vložky z https://www.krbova-kamna-eshop.cz/ a nakonec jsem si tam jednu vybral a s výběrem jsem dodnes spokojený.

No, myslím si, že letos nás čeká podobná situace. Před pár dny jsem někde četl článek, že výrobci krbových kamen nestíhají, protože je o ně neskutečně velký zájem. Také jsme si letos krbovky pořídili. Dřevo do nich už mám také objednané a jediné, co musím ještě vymyslet je jak chránit dřevo před počasím. Vidím to ale tak, že asi koupím nějakou plachtu z https://www.peplachty.cz/zakryvaci-plachty/ a to by snad mělo stačit.

Nalezeno: 2 záznamů, Zobrazeno: 1 - 2

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg logo-pragoligna-partneri.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu