Výchozí reklama
Výchozí reklama

Komentáře pro článek

DŘEVOSTAVBY: Dům v oboře - originální česká dřevostavba v Železné v Českém lese

01-emrak-dum-v-obore.jpg

V okrese Beroun, v obci Železná stojí jedna nenápadná dřevěná stavba, která zaujala na mezinárodním veletrhu Dřevostavby 2013 v Praze natolik, že zvítězila v kategorii Realizované moderní dřevostavby. Dům v Železné je koncipován na zásadách přirozené architektury ...

Komentáře

Nalezeno: 2 záznamů, Zobrazeno: 1 - 2
dřevostavba

Dřevostavbu bych doporučil každému. Krásně se v ní bydlí a hlavně byla rychle a levně postavena. Nám ji tedy stavěla firma (dřevostavby my home). Spokojenost. Opravdu útulné bydlení a ještě ušetříte na energiích.

Dům a pergola

To je pořádný dům. Vedle něj by ten náš vypadal jako domeček pro panenky :-D . Nám ale stačí. Zase je méně náročný na vytápění a celkově na údržbu. Máme tak čas se věnovat zahradě. Už máme konečně i pergolu, o které manželka básnila víc jak rok. Koupil jsem hliníkové profily z https://eshop.sharplayers.cz/hlinikove-profily a pak už to byla jenom skládačka. V neděli už jsme neměl co dělat a dali jsme si kafe v pergole :-) .

Nalezeno: 2 záznamů, Zobrazeno: 1 - 2

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg Ohra_120x90.jpg Hettich-120x90.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2024 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.