Výchozí reklama
Výchozí reklama

Komentáře pro článek

Kvalitní truhlářství opět žádané!

Formatovaci-pila_Surplex-com.jpg

Zvažujete koupi stojů, ale Váš rozpočet je značně omezený? Nákup použitých strojů může být řešením pro malé i velké truhlářské firmy.

Komentáře

Nalezeno: 3 záznamů, Zobrazeno: 1 - 3
Re:

My jsme něco podobného také teď využili, akorát jsme moc nevěděli jak na převoz :D Nakonec nám byla doporučena tato služba https://machinerymovers.cz/sluzby/stehovani-stroju/ Takže také mohu doporučit :) Vše bez problému

truhlářství

Já mám výrobky truhlářů mnohem radši než produkty z velkých obchodních center a dúkazem toho je fakt, že když jsme si letos zařizovali s přítelkyní nový byt v pražských Malešicích a jeli jsme si s dodávkou od https://dodavky.online/ pro dřevěný nábytek až do Sušice :-) Bezesporu to ale stálo za to.

stěhování

Zdravím, možná by tu někoho mohla zajímat i firma na stěhování strojů. Nedávno jsem narazil na tento článek: https://stehovanistroju.com/vyber-spolecnosti-pro-stehovani-stroju/ kde píšou, jak na výběr kvalitní firmy.

Nalezeno: 3 záznamů, Zobrazeno: 1 - 3

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu