Výchozí reklama
Výchozí reklama

Komentáře pro článek

Už Věstonická venuše byla oblá - aneb trendy ve světě dveří

detail_oble_hrany_foto_zdroj_solodoor.jpg

Oblé tvary fascinují člověka odjakživa a již od dob Věstonické venuše jsou nedostižným estetickým ideálem. Není tedy žádným překvapením, že se uplatňují i v interiérovém designu. Nevyhýbají se ani dveřím, které je nyní možné mít s oblou hranou. Ta ale není jenom působivým designovým prvkem, má také mnohé praktické vlastnosti, které musí v domácnosti ocenit snad každý.

Komentáře

Nalezeno: 1 záznamů, Zobrazeno: 1 - 1
dveře

Ty oblé tvary jsou na dveřích opravdu moc hezké, nikdy by mne to ani nenapadlo, ale je to prostě fakt :-) Chystáme se v našem rodinném domě na výměnu dveří hned na jaře, mám na to už nakoupené nářadí, dokonce i oblečení (manželka objednávala z eshop second hand https://www.onlinesekac.cz/ ) a teď už jen vybrat výrobce dveří.

Nalezeno: 1 záznamů, Zobrazeno: 1 - 1

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg logo-pragoligna-partneri.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu