Výchozí reklama
Výchozí reklama
Články » Aktuality » Pozvánky

Přijďte na veletrh Dřevostavby se vstupenkou od firmy SECA zdarma

Rádi bychom vám připomenuli, že mezinárodní veletrh Dřevostavby 2016 se blíží! U této přiležitosti si vás dovoluje pozvat i splečnost SECA z Borohrádku na svůj stánek č. PK38, který se bude nacházet v pravém křídle průmyslového paláce. SECA zde vystaví palubky i masivní podlahy FeelWood ... a navíc vám umožní získat vstupenku na veletrh ZDARMA !

Veletrh se koná 4. - 7.2. na pražském výstavišti v Holešovicích. Od čtvrtka do soboty je areál otevřený od 10 hod do 18 hod, v neděli jen do 16 hod. Těšíme se na vás u stánku SECA.

Výchozí reklama

A jak získat slibovanou vstupenku na veletrh zdarma? Stačí napsat na marketing@seca.cz a my vám pošleme speciální kód. Ten pak uplatníte přes voacher na webových stránkách veletrhu Dřevostavby 2016 a obdrženou vstupenku si vytisknete.

Na setkání s vámi se těší SECA Borohrádek.

Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
5.0/5 (1 hlasů)

Další články z rubriky

Související články


Komentáře (0 celkem)

Článek zatím nemá žádné komentáře

Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg Ohra_120x90.jpg Hettich-120x90.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2024 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.