Výchozí reklama
Výchozí reklama
Články » Design/Trendy » Koupelny

Design: Dlouháni v koupelně

České koupelny rostou a s nimi roste i koupelnový nábytek. Máme tip na jedny dlouhány, kteří se budou hodit ...

Tyhle dlouhány budete zaručeně ve své koupelně každé ráno potkávat s velkou radostí. A o kom je vlastně řeč? No přece o vysokých skříňkách do koupelen! „Zjistili jsme, že lidé dávají koupelnám ve svých bytech a domech stále více prostoru. A do velkých koupelen je přeci zapotřebí i vysokých skříněk!“, říká Ing. Petr Blažek, generální ředitel společnosti Dřevojas, v. d., tradičního českého výrobce koupelnového nábytku. Do velkých skříní se logicky vydá i více věcí a ruku na srdce, kdo z nás si někdy nelámal hlavu nad tím, kam všechny ty věci v koupelně má dát. „Naši dlouháni mají standardní výšku kolem 1,5 m, do nich příjemně uklidíte už hezkou řádku věcí. Kdo by měl ale pocit, že mu ani tento rozměr nestačí, může zvolit naši novinkovou vysokou doplňkovou skříň, jejíž rozměr na výšku činí necelé dva metry,“ upřesňuje Ing. Petr Blažek.

Výchozí reklama

Obecně jsou vysoké skříně součástí téměř všech řad koupelnového nábytku. Ať už se tedy rozhodnete pro jakoukoli z nich, o svého dlouhána v koupelně s jistotou nepřijdete!

Skříň Color Skříň Enzo   Skříň Majesty 2
dlouhán z řady Color
v zelené barvě ve vysokém lesku
(Dřevojas)
dlouhán z řady Enzo
v béžové barvě
(Dřevojas)
 dlouhán z řady Majesty
v červené barvě ve vysokém lesku (Dřevojas)

Dřevojas, v. d.
Společnost Dřevojas je jedním z nejvýznamnějších a největších českých producentů a dodavatelů koupelnového nábytku na český i evropský trh. Téměř 70. letá tradice výroby se promítá do vysoké kvality provedení a zajímavého designu, který dokáže oslovit a zaujmout. Výjimečná je společnost Dřevojas také pro vývoj a výrobu vlastních keramických umyvadel k většině produktových řad, a to pod registrovanou evropskou značkou Dreja®, která dodává tomuto nábytku punc originality a nezaměnitelnosti. Firma se v současné době specializuje na výrobu koupelnového nábytku pro Českou republiku, Slovensko, ale i Rusko, Německo a stabilně také vyváží své výrobky do Švýcarska. Více informací naleznete na www.drevojas.cz.

Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
4.0/5 (1 hlasů)

Hodnocení článku

4.0/5 (1 hlasů)

Další články z rubriky

Související články


Komentáře (1 celkem)

Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu