Výchozí reklama
Výchozí reklama

Komentáře pro článek

Co si před zimou u oken určitě pohlídat?

serizeni_tesnosti_kridla_foto_zdroj_DAFE_PLAST.jpg

Aby okny netáhlo, vyplatí se je seřídit ... jak a kde? Máme praktické tipy a praktický návod od českého výrobce oken - spol. DAFE-PLAST.

Komentáře

Nalezeno: 2 záznamů, Zobrazeno: 1 - 2
Těsnění

Já jsem před zimou koupil nové těsnění oken a dveří z https://www.tesnenitexim.cz/TESNENI-OKEN-A-DVERI-c1_0_1.htm . Těsnění už nebylo takové, jaké mělo, tak jsem se bál, že nám bude do bytu táhnout, tak jsem to nepodcenil a radši včas koupil těsnění nové.

Těsnění

S tím těsněním jak píše Václav určitě souhlasím. Také jsem před zimou měnil a trochu bych řekl, že teď okna těsní až moc dobře. Musíme teď díky tomu i častěji větrat. Přemýšlel jsem jak tento problém vyřešit a podle všeho by to mohla vyřešit rekuperace. Ta má kromě zdravého větrání ale i spoustu jiných výhod. Víc se o tom dá dočíst například tady: https://rekuperace-aldes.cz/ Hodně o tom teď přemýšlím.

Nalezeno: 2 záznamů, Zobrazeno: 1 - 2

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg logo-pragoligna-partneri.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu