Výchozí reklama
Výchozí reklama

Komentáře pro článek

Koupelna s příchutí dřeva

Invence_folie_dub_arlington_foto_zdroj_Dřevojas.jpg

Běžná česká koupelna a motiv dřeva? Proč ne! Moderní materiály vydrží vyšší vlhkost a od dřeva je nerozeznáte… přinášíme pár tipů od českého výrobce koupelnového nábytku spol. Dřevojas.

Komentáře

Nalezeno: 2 záznamů, Zobrazeno: 1 - 2
Koupelna

Taky máme dřevěné skříňky v koupelně. Koupelnu nám zařídil http://www.pwinterier.cz/ , který vybral kvalitní dřevo, které vydrží vlhkost v koupelně. Dřevěný nábytek působí útulně.

Koupelna

Zřejmě to tak budou mít stejně všichni čtenáři tohoto webu, přeci jen se jedná o truhlářský portál, ale já prostě nedám dopustit na dřevěné prvky v jakékoliv místnosti našeho rodinného domu :-) Zrovna vybíráme zařízení do nově zrekonstruované koupelny, chtěli bychom nějaký masiv, tak se nejspíše poohlédneme na stránkách https://www.vybavime-koupelny.cz/umyvadlove-skrinky, jelikož s jejich výrobky máme už dobré zkušenosti.

Nalezeno: 2 záznamů, Zobrazeno: 1 - 2

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg logo-pragoligna-partneri.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu