Výchozí reklama
Výchozí reklama

Komentáře pro článek

Dětské pracovní stoly ve školkách

Dětské_pracovní_stoly_ve_školkách.jpg

Svou šikovnost si mohou děti z opavských mateřských školek teď nově vyzkoušet u speciálních pracovních stolů. Pod dohledem učitelek pracují s nejrůznějším truhlářským nářadím. Jde o pilotní projekt, který má vylepšit manuální schopnosti dětí a zvýšit jejich zájem o dělnické profese. (video)

Komentáře

Nalezeno: 1 záznamů, Zobrazeno: 1 - 1
nářadí

Pro naší rodinku byla zima docela náročná, jednak se nám tedy vždy špatně za tmy vstává, ale to snad asi úplně každému, a navíc jsme se rozhodli vybrat nějaká nová krbová kamna do obývacího pokoje našeho rodinného domku :-) Stálo nás to opravdu hodně sil, až nám blízký kamarád poradil, abychom se obrátili na firmu https://www.naradinazahradu.cz/kamna-a-krby/ , která nám se vším poradí. Tak se opravdu stalo a můžeme se těšit na svou první topnou sezonu v roce 2021 ;-)

Nalezeno: 1 záznamů, Zobrazeno: 1 - 1

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg logo-pragoligna-partneri.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu