Výchozí reklama
Výchozí reklama

Komentáře pro článek

Srovnat do roviny!

obklad_EFEKTA_dvere_MASTER_DOOR_v_drevodekoru_dub_selsky_foto_zdroj_J.A.P..jpg

Novinka na českém trhu – obkladový systém EFEKTA dokáže hravě srovnat obklad stěny a dveřní křídlo usazené ve skryté zárubni do jedné roviny a navíc sjednotit jejich povrchové materiály. Hlavní výhodou tohoto sofistikovaného řešení je jeho skrytá konstrukce vyrobená z hliníku, který vládne současným trendům dveřních systémů.

Komentáře

Nalezeno: 1 záznamů, Zobrazeno: 1 - 1
do roviny

Zrovna během minulého týdne jsme také srovnávali do roviny - ale narozdíl od vašeho obkladového systému jsme se my zabývali venkovní terasou, kterou jsme docela dlouhou dobu opomíjeli :-) Konečně jsme srovnali terén bagrem zapůjčeným od kamaráda a směle jsme si rovnou objednali novou zahradní sestavu ze stránek https://www.zahradni-dreveny-nabytek.cz/zahradni-sestavy/ Snad ještě stihneme nějaké pěkné počasí na zahrádce.

Nalezeno: 1 záznamů, Zobrazeno: 1 - 1

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg logo-pragoligna-partneri.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu