Výchozí reklama
Výchozí reklama

Komentáře pro článek

Jak na rekonstrukci koupelny?

Rada_Q_MAX_expresni_set_drevodekor_cafe_foto_zdroj_Drevojas.jpg

Čeká vás v nejbližší době přestavba koupelny? Pak se vám určitě bude hodit několik šikovných rad, na co si při ní dát obzvlášť pozor.

Komentáře

Nalezeno: 2 záznamů, Zobrazeno: 1 - 2
Rekonstukrce

My jsme také rekonstruovali nedávno naší koupelnu a teda ten nepořádek, co vznikl okolo toho, to bylo něco strašného. Ono to nevypadalo, jak kdybychom rekonstruovali koupelnu, ale spíše celý dům a to i ten sousedův :-D Až na poslední chvíli jsme si pořídili tyto https://www.peplachty.cz/zakryvaci-plachty/ zakrývací plachty, ale tak snad se nám to příště bude hodit. Jelikož je to plast, nevyhazovali jsme si to a uchovali na příští akce...

Koupelna

My už máme konečně za sebou rekonstrukci koupelny :-) . Vyměnili jsme vanu za sprchový kout, protože jsme si vanu stejně nenapouštěli a díky sprchovému koutu máme v koupelně víc místa a vejde se nám tam skříňka navíc, kterou jsme vybrali z https://www.finecase.cz/koupelna-a-wc/ , takže už nemusíme chodit pro ručníky do ložnice :-D .

Nalezeno: 2 záznamů, Zobrazeno: 1 - 2

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg Ohra_120x90.jpg Hettich-120x90.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2024 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.