Výchozí reklama
Výchozí reklama

Komentáře pro článek

Podnikání: Plán dynastie truhlářů? Prodávat nábytek i tisíc kilometrů od Valašska

archiv_rodina-jelinek.jpg

Už v páté generaci si v rodině Jelínků ve Valašském Meziříčí předávají z otce na syna truhlářské řemeslo. Rodinný podnik má tradici delší než 125 let a teď chce víc rozšířit prodej nábytku z pravého dřeva do dalších evropských zemí. V nové strategii vsadil na kvalitní design.

Komentáře

Nalezeno: 1 záznamů, Zobrazeno: 1 - 1
Firma

To mají skvělý základ do života. Mně by se taky líbilo, kdybych zdědil nějakou zavedenou firmu, ale bohužel můj otec se nesnažil, takže jsem s tím musel začít sám. Rozjel jsem firmu, ale ještě před tím jsem se zajímal o investice do půjček přes https://www.julu.cz/investment-offer/ , díky kterým jsem získal dostatečně velkou finanční rezervu, takže jsem měl svoje peníze na rozjezd firmy a ještě teď pořád mi investice pokrývají část firemních výdajů.

Nalezeno: 1 záznamů, Zobrazeno: 1 - 1

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg Ohra_120x90.jpg Hettich-120x90.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2024 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.