Výchozí reklama
Výchozí reklama

Komentáře pro článek

Jak správně vybrat dřez?

Sinks_01.jpeg

Pro správný výběr kuchyňského dřezu je třeba znát několik rozhodujících parametrů. Pokud jim budeme věnovat dostatečnou pozornost předem, předejdeme pozdějším zklamáním a nepříjemnostem. Tři z těchto parametrů se v současné záplavě nabídek zdají být nejvíce opomíjené.

Komentáře

Nalezeno: 3 záznamů, Zobrazeno: 1 - 3
Hezky :)

Hezky popsané máte ty granitové dřezy. Něco podobného jsem viděl zatím jenom zde: https://eshop-sinks.cz/content/8-granitove-drezy, tím chci říci, že vám děkuji :)

pěkné shrnutí

Díky za zajímavý článek. Zrovna s manželkou plánujeme předělat kuchyňskou linku, tak jsem si rád přečetl pár drobností, které bych měl hlídat. Asi se rozhodneme pro některý granitový dřez. Známí nám doporučili hledat <a href=“https://eshop-blanco.cz/464-granitove-drezy“>tady</a> Info z článku se nám určitě bude hodit. ;-)

pěkné shrnutí

Díky za zajímavý článek. Zrovna s manželkou plánujeme předělat kuchyňskou linku, tak jsem si rád přečetl pár drobností, které bych měl hlídat. Asi se rozhodneme pro některý granitový dřez. Známí nám doporučili hledat tady https://eshop-blanco.cz/464-granitove-drezy Info z článku se nám určitě bude hodit. ;-)

Nalezeno: 3 záznamů, Zobrazeno: 1 - 3

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg logo-pragoligna-partneri.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu