Výchozí reklama
Výchozí reklama

zakázková výroba ohýbaného nábytku

Filip M. napsal:

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli nevíte o někom, kdo by se zabýval výrobou ohýbaného nábytku. Potřebuji vyrobit (poměrně rychle) prototyp židle, která obsahuje ohýbané díly (Konkrétně opěradlo a područky.). Materiál buk nebo ohýbací dřevo (Bendywood). Neznáte někoho, kdo má s touto technologií zkušenosti? Předem děkuji za odpovědi a tipy...

Vloženo: 24.09.2016 00:09
0.0/5 (0 hlasů)

Celkem odpovědí: 2

Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé

Komentáře

Nalezeno: 2 záznamů, Zobrazeno: 1 - 2
Eliska Nováková: Re: zakázková výroba ohýbaného nábytku

Také se připojuji s dotazem ohledně výroby nábytku. Potřebovala bych vyrobit konferenční stolek z přírodního dřeva, prosklenný a s v kombinaci s kovem, něco jako mají na http://homezin.cz/media/15-drevenych-konferencnich-stolku-ktere-premeni-cely-obyvak na prvním obrázku. Rovněž bych se chtěla zeptat na orientační cenu. Díky.

kamila Kockova: Re: zakázková výroba ohýbaného nábytku

Ahoj, my jsme si nechávali dělat kuchyni od odborníků z této super firmy: http://www.pwinterier.cz/. navrhli nám krásnou moderní kuchyni z dubového dřeva a pak nám sehnali dodavatele všech materiálů i spotřebičů. Na celou rekonstrukci pečlivě dohlíželi a vše kontrolovali! Na tuto firmu rozhodně nedám dopustit!

Nalezeno: 2 záznamů, Zobrazeno: 1 - 2

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg logo-pragoligna-partneri.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu