Výchozí reklama
Výchozí reklama

Kuchyňská dvířka

Zuzana napsal:

Dobrý den, chtěla bych se pouze podělit o negativní zkušenost s českým výrobcem nábytku, společností Hefas, od které jsme si koupili fóliovaná kuchyňská dvířka a po dvou letech můžeme celou kuchyň udělat kompletně novou, protože se fólie na všech dvířkách i zásuvkách odlepila a zdeformovala. Bohužel záruční doba byla pouze dva roky a my kuchyň reklamovali těsně po jejím skončení, takže jsme se nedomohli žádné nápravy. Dle našeho truhláře se jasně jedná o výrobní vadu, protože není možné, aby bylo poškození po tak krátké době tak rozsáhlé. Nicméně společnost Hefas své pochybení absolutně odmítá a pan majitel s námi nechce ani napřímo komunikovat. Nezbývá nám tedy nic jiného než si po dvou letech zaplatit novou kuchyň a o svou zkušenost se podělit s ostatními, aby nedopadli stejně jako my.

Vloženo: 15.01.2023 20:00
0.0/5 (0 hlasů)

Celkem odpovědí: 1

Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé

Komentáře

Nalezeno: 1 záznamů, Zobrazeno: 1 - 1
Zuzana : Kuchyňská dvířka HEFAS

Nalezeno: 1 záznamů, Zobrazeno: 1 - 1

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg Ohra_120x90.jpg Hettich-120x90.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2024 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.