Výchozí reklama
Výchozí reklama

Okno ve výloze

Dobrý den, sháníme truhláře, který by nám v horní části výlohy dokázal vybudovat výklopné okno (jako se používají např. ve sklepech), které by se vyklápělo dovnitř do provozovny. Okno by bylo ve výloze nad dveřmi - část výlohy by se přetvořila na okno, viz. plánek. Při vybudování okna by se nesmělo zasahovat do zdiva, pouze do dřevěného rámu výlohy. Rozměry okna by byly cca 102 cm na šířku a 70 cm na výšku. Jde o dvousklo. Podobně vyřešené to mají i vedlejší provozovny v domě, případně mohu zaslat foto pro představu. Provozovna se nachází na Praze 5 - Smíchov, kousek od Smíchovského nádraží. Sháníme někoho, kdo by na to měl čas co nejdříve, čím dříve, tím lépe. Předem děkuji!

  • Kraj: Praha
Dobrý den,

sháníme truhláře, který by nám v horní části výlohy dokázal vybudovat výklopné okno (jako se používají např. ve sklepech), které by se vyklápělo dovnitř do provozovny. Okno by bylo ve výloze nad dveřmi - část výlohy by se přetvořila na okno, viz. plánek. Při vybudování okna by se nesmělo zasahovat do zdiva, pouze do dřevěného rámu výlohy.

Rozměry okna by byly cca 102 cm na šířku a 70 cm na výšku. Jde o dvousklo.

Podobně vyřešené to mají i vedlejší provozovny v domě, případně mohu zaslat foto pro představu.

Provozovna se nachází na Praze 5 - Smíchov, kousek od Smíchovského nádraží.

Sháníme někoho, kdo by na to měl čas co nejdříve, čím dříve, tím lépe.

Předem děkuji!

Publikováno: Pátek 22. Květen 2020 13:31
Pro zobrazení kontaktu na inzerujícího musíte se přihlásit nebo zaregistrovat se.

Galerie obrázků

Zařazeno v kategorii

Poptávky > Truhláři > Okna

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg logo-pragoligna-partneri.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu