Výchozí reklama
Výchozí reklama

František Láník

František Láník - profil firmy

 • Kraj: Vysočina
 • Okres: Jihlava
 • Město: Luka nad Jihlavou
 • PSČ: 588 22
 • Ulice: U Cihelny 600
 • IČO: 10123008
 • DIČ: CZ460314462

Popis činnosti

Vyrábí především okna a dveře. Okna jsou v provedení EURO 68, 78 nebo 92, ale umí vyrobit i špaletová okna do starších domů zejména v městských památkových rezervacích. Zasklení provádí pomocí dvojskla nebo trojskla. Vyrábí interierové nebo vchodové dveře na přání nebo si lze vybrat z naší fotogalerie. Mimo těchto stěžejních výrobních programů nabízí i garážová vrata a zimní zahrady. K oknům dodávají i doplňky podle přání zákazníka - parapety vnější i vnitřní, žaluzie nebo rolety. Technologie výroby Záruka Na všechny výrobky je poskytována záruka 5 LET. Hranoly K výrobě používájí certifikované třívrstvé dřevěné hranoly z těchto materiálů: smrk podélně napojovaný (cinkovaný) smrk nenapojovaný meranti Hranoly z meranti jsou pečlivě vybírány kus po kusu s ohledem na barevný odstín dřeva a hustotu let. Profil Profily jsou opracovány nástroji italské firmy CAUL v provedeni SoftLine (zaoblené hrany) Okna vyrábíme v těchto profilech: EURO 68 EURO 78 EURO 92 Kování Kování použiváme ROTO NT od výrobce ROTO z Nového Města na Moravě. Zasklení Dodavatelem skel je firma COMON z Luk nad Jihlavou. Používají se dvojskla a trojskla s nerezovým či plastovým (tzv. "teplým") rámečkem. Různé profily osazujeme těmito skly: EURO 68 dvojsklem 4/16/4 U = 1,1 EURO 78 trojsklem 4/12/4/12/4 U = 0,7 EURO 92 trojsklem 4/16/4/16/4 U = 0,6 Nestandardní skla jsou v široké nabídce od bezpečnostních přes zrcadlová až po ornamentní. Výplně Pro výplně nezasklených částí se použivají 4vrstvé PUR výplně v provedení smrk a meranti s výbornými tepelně izolačními vlastnostmi (U=1,1) Okapnice Eloxované hliníkové okapnice odolné povětrnostním vlivům. Rámová okapnice SOFTLINE (zaoblená) v barvách: bílá stříbrná bronz Na přání zákazníka může být okapnice překryta dřevěnou lištou (např. u památkově chráněných objektů). Povrchová úprava mořidlo plnič pórů dvě vrstvy laku Používáme ekologické vodou ředitelné nátěrové hmoty, zejména české výrobky SOKRATES od firmy Building Plast dodávané společností IPM Group. Zákazník může vybírat z lazur, které zvýrazní přirozenou texturu dřeva (základní vzorník obsahuje 20 odstínů). Krycí barvy je pak možno natónovat dle stupnice RAL.

Kontakty

 • Telefon: +420 567 219 533

Zaměření firmy

 • Truhláři // Bez rozlišení druhu výroby
 • Truhláři // Dveře
 • Truhláři // Eurookna
 • Truhláři // Okna


Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg logo-pragoligna-partneri.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu