Články » Design/Trendy » Dveře

Interiér jako umělecké dílo

Pohrát si s kompozicí nábytku, originálně sladit barvy nebo vybrat správné doplňky… to jsou způsoby jak dosáhnout toho, aby váš interiér působil jako sofistikované umělecké dílo. A výběr správných dveří by rozhodně neměl zaostávat ...

Dveře SONET s prosklením satinato v CPL laminátu v dekoru olše
Zdroj: SOLODOOR

„Designové rámové dveře s elegantním dekorem se rozhodně mohou stát dominantou prostoru. Mohou být sladěny s podlahou nebo s nábytkem, jako například s kuchyňskou linkou či s dalšími doplňky interiéru. A pokud zvolíte vzájemně ladící prvky, váš obývací pokoj se stane obrazem, který se časem neokouká – ukázkovým příkladem je kompozice dveří SONET v rámovém provedení s dekorem olše. Vzájemný barevný soulad se sedacím nábytkem a elegantním doladěním s nekonfliktní podlahou završuje abstraktní obraz,“ uvádí pan Martin Dozrál, generální ředitel společnosti SOLODOOR a.s., předního českého výrobce interiérových dveří a obložkových zárubní.

Popusťte tedy uzdu své fantazii, ale pamatujte, že i v tak svobodné disciplíně, jako je umění, platí určitá pravidla. Týkají se například výběru barev. „Dveře představují velkou finanční částku a nelze je lehce vyměnit, a proto je dobré volit barvu dveří s rozumem. Žádné výrazné barvy, jako jsou fosforové nebo zelené, nebo brutální vzory, které se brzy okoukají, bych do interiéru nevolil,“ vysvětluje pan Martin Dozrál. Když ale získáte tu správnou inspiraci a zároveň zůstanete tzv. nohama na zemi, určitě vytvoříte takový interiér, který ostatní svými estetickými nadčasovými kvalitami očaruje.

Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
5.0/5 (1 hlasů)

Hodnocení článku

5.0/5 (1 hlasů)

Štítky

Dveře Solodor


Další články z rubriky

Související články


Komentáře (0 celkem)

Článek zatím nemá žádné komentáře

Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg logo-pragoligna-partneri.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu