Výchozí reklama
Výchozí reklama
Články » Design/Trendy » Podlahy

SECA: Jak vybrat podlahu na eshopu

Poradíme vám, jak vybrat podlahu na eshopu. Důležitý je vždy výběr druhu dřeva a dekoru. Vždy si svého dodavatele podlahy dobře ověřte a zajímejte se o jeho reference.

Jak vybrat podlahu na eshopu? Máme pro vás pár rad!

Učinili jste důležité rozhodnutí, že si pořídíte masivní dřevěnou podlahu? Potom vám gratulujeme, vybrali jste totiž ten nejlepší materiál, který lze na podlahy použít. Čekají na vás ale ještě tři důležité kroky – vybrat druh podlahy a její barevnou variantu.

Druh dřeva rozhodne o užitkových vlastnostech podlahy, tloušťka prkna o životnosti podlahy, barva a povrchová úprava zase o celkovém designu, který určuje směr vašeho interiéru. Jeden bez druhého se neobejdou, a proto si zaslouží stejnou pozornost.


Výchozí reklama

KROK č. 1: Vybíráme typ podlahy. Online

Vlastnosti masivních podlah se mění v závislosti na použitém druhu dřeva. Za nejkvalitnější jsou považovány dubové a jasanové podlahy. Ty jsou vhodné do namáhaných frekventovaných prostor, jako jsou obývací pokoje nebo kuchyně. Jasan po tepelné úpravě neboli thermo-jasan lze dokonce použít i v koupelně či sauně. Do dětských pokojíčků a ložnic bez obav zvolte měkčí dřevo (severský smrk, severská borovice).

Tento krok můžete provést z pohodlí domova, od počítače. Máte dost času najít si vyčerpávající informace o jednotlivých materiálech, zvážit, zda se hodí právě k vám domů, pro vaše účely a samozřejmě také porovnat ceny od jednotlivých výrobců. Nezapomínejte, že naše podlahovky FeelWood vyrábíme z masivního dřeva z obnovitelného lesního hospodářství a procházejí nejvyšší kontrolou kvality. K vám se tak dostanou vždy ty nejlepší kousky.

KROK č. 2: S tloušťkou podlahy počítejte už v projektu

Velmi důležitá je tloušťka podlahovek. Právě na ní závisí životnost celé podlahy. Dá se říci, že čím silnější podlaha je, tím je odolnější. Je potřeba si uvědomit, že podlahu budete v průběhu let několikrát brousit. Sílu masivního dřeva sledujte zejména v případě, že pod ním bude uloženo podlahové topení. Potom vám můžeme doporučit 15 mm silné podlahovky z měkkého dřeva nebo 21 mm silné podlahovky z tvrdého dřeva.

Dítě na borovicové podlaze

KROK č. 3: Přesvědčte se na vlastní oči

Co je ale vidět na první pohled už ode dveří, to je povrch podlahy. Vždy je těžké představit si, jak bude ten jeden malý vzorek vypadat na desítkách metrech čtverečních u vás doma. Moderní podlahová studia nabízí 3D vizualizace, díky kterým si můžete vytvořit docela jasnou představu a podle ní rozhodovat o dekoru a povrchové úpravě svojí nové masivní podlahy.

Od věci není ani osobní návštěva prodejny, kde se můžete na podlahu podívat na větší ploše a kde jsou vám k dispozici naši odborníci. Podlahu si pak můžete objednat rovnou na prodejně nebo doma přes eshop.

TIP: Na co si dát při nákupu podlahy na eshopu pozor? Především si ověřte spolehlivost prodejce, zajímejte se o jeho reference a záruky, které poskytuje. Důležitý je také původ podlahy a technologie výroby.

 Chcete poradit s výběrem podlahy v eshopu? Kontaktujte nás.

SECA

Serafin Campestrini s. r. o.
Husova 31
517 24 Borohrádek

www.secacz.cz
www.feelwood.cz

Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
5.0/5 (1 hlasů)

Hodnocení článku

5.0/5 (1 hlasů)

Další články z rubriky

Související články


Komentáře (1 celkem)

  • Tomáš Veselý: Podlahy Pondělí 31. Říjen 2022 18:28
Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg logo-pragoligna-partneri.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu