Výchozí reklama
Výchozí reklama

Komentáře pro článek

Podlaha nebo terasa z modřínu? Ano, tisíckrát ano!

terasová_prkna_modřín.jpg

Proč sibiřský modřín považují za „jedničku“ mezi materiály na podlahy již po celá staletí? Proč dávají na celém světě přednost právě tomuto severskému dřevu při stavbě teras a verand pod širým nebem?

Komentáře

Nalezeno: 3 záznamů, Zobrazeno: 1 - 3
Sibiřský modřín

Máme dobrou zkušenost se sibiřským modřínem. Nechali jsme si poradit http://www.realdeck.cz/sibirsky-modrin/ a jsme spokojeni.

Podlaha na terasu

Já teď právě stojím před rozhodnutím jakou podlahu dát na naši terasu. Dřevo by se mi moc líbilo a myslím si, že by to mohlo vypadat skvěle. Docela mě ale láká i přírodní kámen. Dlažba z něj taky vypadá moc hezky. Navíc jsem se díval, že to není až tak drahé, jak jsem předpokládal, viz například https://www.kamenyprirodni.cz/KAMENNA-DLAZBA-c2_0_1.htm Ještě to ale raději pořádně promyslím.

S manželem jsme se rozhodli rekonstruovat dům, a tak po jejím dokončení nám zbyly ještě nějaké finance, a tak nám kamarád poradil stránky kde mají pergoly https://www.jis.cz/pergoly/. Vybrali jsme si tu nejideálnější k našemu domu, a ještě koupili podlahu na terasu ze dřeva, jelikož se nám líbí akácie tak bylo rychle rozhodnuto.

Nalezeno: 3 záznamů, Zobrazeno: 1 - 3

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu