Články » Odborná témata » Truhlářské nástroje

Stojan k pokosové pile UMF 2000

Pracovní montážní podstavec pro pokosové pily s výsuvnými rolnami. Je ideální pro krácení většího počtu stejných dílů, jako jsou plotovky, palubky, trámky. Snadno jej rozložíme i složíme do kufru osobního automobilu, je proto vhodný i jako pracovní podpěry či stůl pro montážní party.

Pavel Zeman představuje stojan k pokosové pile UMF 2000
Zdroj: YouTube

Pevný a stabilní univerzální stojan UMF 2000, který na náš trh dodává Garland, je vhodný nejenom pro pokosové pily, ale může sloužit jako pracovní stůl i pro některé druhy brusek, dělících pil na kov apod.

Podstavec má sklopné nohy, váhu pouze 13,5 kg, takže jej snadno přenesete a složíte i do auta.

Lišty na pilu mají rychloupínací systém, oboustranně vysouvatelná ramena se dají nastavit bez pomoci nářadí a ještě k tomu mají výškově nastavitelnou válečkovou dosedací plochu a profil, který může sloužit jako zarážka při krácení většího množství stejně dlouhých prken nebo třeba plotových sloupků.

Podívejte se na video...

Zdroj: HobbyPRstudio, Český Kutil

Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
5.0/5 (1 hlasů)

Další články z rubriky

Související články


Komentáře (0 celkem)

Článek zatím nemá žádné komentáře

Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg logo-pragoligna-partneri.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu