Výchozí reklama
Výchozí reklama

Komentáře pro článek

Revoluce mezi dřevostavbami

RD_VEXTA_PERFECTO_foto_zdroj_VEXTA_DOMY__9_.png

Dřevostavby hlásí novinku – typový dům, který si pod vedením architekta může každý upravit podle svého, a navíc má už ve svém základu nadstandardní výbavu ...

Komentáře

Nalezeno: 2 záznamů, Zobrazeno: 1 - 2
Dřevostavby

Já musím bezesporu souhlasit s tím, že dřevostavby jsou velkou budoucností stavebnictví obecně, ale především tedy v oblasti soukromých rodinných domů :-) Sami v jedné takové dřevostavbě s rodinkou bydlíme a nemůžeme si to vynachválit. Navíc se ji snažíme co nejvíce zútulnit dalšími dřevěnými doplňky, což nemusí být zas takový problém, když při nakupování použijeme slevový kupon například z webu https://slevovykupon.net/ :-)

Dřevostavba

Taky máme dřevostavbu a nelitujeme našeho rozhodnutí. Bydlí se nám dobře, dům byl rychle postavený a všechno funguje tak, jak má :-) . Samozřejmě máme i dřevěná okna, ke kterým jsme pořídili rolety den a noc v systému MINI z https://www.zebra-shop.cz/rolety-den-a-noc/ , které k nim pěkně pasují :-) . Nechtěli jsme takové ty klasické plastové žaluzie. To je hrozná nouzovka :-D .

Nalezeno: 2 záznamů, Zobrazeno: 1 - 2

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg Ohra_120x90.jpg Hettich-120x90.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2024 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.