Výchozí reklama
Výchozí reklama

Komentáře pro článek

Chata jako kajuta lodi

title-chata-jako-kajuta-lodi.jpg

Rozlohou nevelká chata, maskovaná opalovanými modřínovými prkny, umístěná v zeleni nad Vranovskou přehradou, překvapuje vším, co se pod její střechu vešlo. Nabízí zázemí rodině majitele, ale i návštěvám. Poskytuje dostatek prostoru k večernímu posezení i spánku. V každém koutě domu se skrývají nenápadné úložné prostory, každá věc má své místo stejně jako v kajutě lodi.

Komentáře

Nalezeno: 2 záznamů, Zobrazeno: 1 - 2
chata

Nám se po několika letech podařilo dokončit rekonstrukci naší dřevěné chatičky, která ač o ní takto mluvíme není až tak malá :-) Zdědili jsme jí po babičce a 30 let na ní nikdo vůbec nic neudělal, takže práce bylo více než dost. Teď už se spíše soustředíme na interiér, objednáváme nějaký ten nábytek a díky slevovým kuponům z http://kuponozdroj.cz/ se nám podařilo ušetřit hodně peněz :-)

S manželem jsme se nedávno rozhodli pro rekonstrukci chaty, a hlavně chceme použít palubky a prkna v interiéru, ale i v exteriéru. Kamarád nám doporučil velmi šikovného řemeslníka, který se touto prací zabývá a byli jsme velice spokojení s jeho jednáním a profesionalitou. Ještě nám pomohl postavit pergolu, kterou jsme si objednali na https://www.growerstore.cz/.

Nalezeno: 2 záznamů, Zobrazeno: 1 - 2

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg Ohra_120x90.jpg Hettich-120x90.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2024 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.