Výchozí reklama
Výchozí reklama
Články » Design/Trendy

Dřevojas koupelny: Využito na maximum!

České koupelny využívají své prostory do posledního centimetru, možná až milimetru. Koupelnové skříňky s maxi úložným prostorem jsou nejžádanějšími produkty v tomto segmentu. Více info od českého Dřevojasu.

Dřevojas: QMAX dvojumyvadlo Victory
Zdroj: Dřevojas

Lesklé či matné laky, dřevodekory, anebo třeba imitace betonu… všechny tyto povrchy lze mít na koupelnovém nábytku řady Q MAX, který vyniká svou variabilitou provedení, střízlivým designem s asymetrickým poměrem zásuvek a hlavně praktickým úložným prostorem. Skříňky řady Q MAX mají velmi jednoduchý a funkční design. Díky své šířce až 120 centimetrů se hodí především do velkých koupelen. V kombinaci s nadstandardně širokým umyvadlem nebo dvojumyvadlem VICTORY poslouží i početnějším rodinám. Své uplatnění však najde i v malém panelákovém bytě, protože jsou dodávány i 55 centimetrů široké. Na ně zase pěkně sedí minimalistické umyvadlo Q,“ uvádí Ing. Petr Blažek z Dřevojasu, tradičního českého výrobce koupelnového nábytku, který dále dodává: „Dvě zásuvky pod sebou a vedle sebe zajistí opravdu velkorysý úložný prostor, do kterého kromě hygienických potřeb můžete uložit i koupelnový textil.“ A pokud by ani to nestačilo, umyvadlovou skříňku lze doplnit třeba vysokou skříní se zabudovaným košem na prádlo.

Dřevojas - koupelny
Dřevojas: QMAX umyvadlo úchytky černý mat, galerka MAX GA20

Výchozí reklama

Dřevojas koupelna
Dřevojas: QMAX umyvadlo úchytky černý mat, zrcadlo BARDO

Dřevojas, v. d.

Společnost Dřevojas je jedním z nejvýznamnějších a největších českých producentů a dodavatelů koupelnového nábytku na český i evropský trh. Více než 75letá tradice výroby se promítá do vysoké kvality provedení a zajímavého designu, který dokáže oslovit a zaujmout. Výjimečná je společnost Dřevojas také pro vývoj a výrobu vlastních keramických umyvadel k většině produktových řad, a to pod registrovanou evropskou značkou Dreja®, která dodává tomuto nábytku punc originality a nezaměnitelnosti. Firma se v současné době specializuje na výrobu koupelnového nábytku pro Českou republiku, Slovensko, ale i Rusko, Německo a stabilně také vyváží své výrobky do Švýcarska. Více informací naleznete na www.drevojas.cz.

Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
5.0/5 (1 hlasů)

Hodnocení článku

5.0/5 (1 hlasů)

Další články z rubriky

Související články


Komentáře (1 celkem)

  • Honza Fernez: koupelna Pátek 20. Květen 2022 22:26
Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu