Výchozí reklama
Výchozí reklama

Komentáře pro článek

Dřevojas koupelny: Šikmá plocha v koupelně žádoucí!

Invence_dekor_tobacco_umyvadlo_Harmonia_foto_zdroj_Drevojas.jpg

Koupelnový nábytek kopírující anatomii lidské postavy – i to je typickým znakem pro řadu Invence od českého Dřevojasu. Více najdete v našem článku.

Komentáře

Nalezeno: 2 záznamů, Zobrazeno: 1 - 2
To se mně tedy nelíbí

No já vám teda nevím, asi jsem opravdu staromódní, ale mně se tento styl prostě nelíbí. Jsem staršího věku a také mám doma stále https://www.jis.cz/drevena-okna/ dřevěná okna, no furt si myslím, že se takto v koupelně k ohybům nemá zacházet. Jednou je tady od něčeho vodováha a má se využívat!

Koupelny

Moc se mi osobně líbí myšlenka toho, že výrobce přizpůsobuje svůj nábytek pro snadnější každodenní používání :-) Ergonomie, jak se patří! Sám mám docela čerstvou zkušenost s rekonstrukcí koupelny na chalupě, tam jsme však většinu nábytku kupovali přes inzeráty z webových stránek https://www.biginzerce.cz/ Vždy jsme narazili na slušné prodejce, se kterými byla snadná domluva.

Nalezeno: 2 záznamů, Zobrazeno: 1 - 2

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu