Výchozí reklama
Výchozí reklama
Články » Design/Trendy

Dřevojas koupelny: Šikmá plocha v koupelně žádoucí!

Koupelnový nábytek kopírující anatomii lidské postavy – i to je typickým znakem pro řadu Invence od českého Dřevojasu. Více najdete v našem článku.

Umyvadlo Harmonia
Zdroj: Dřevojas

Nápaditý sešikmený design protažený do praktické niky. Tvar koupelnové skříňky, která je přizpůsobená ergonomii lidského těla. Otevírání pouhým stlačením, bez úchytek. To je výčet hlavních výhod umyvadlových skříněk řady Invence. „Přizpůsobit tvar nábytku do koupelny přirozeným pohybům lidské postavy byl přesně ten cíl, který jsme si vytyčili s nábytkem Invence. Jeho provedení v masivu či laku ve vysokém lesku mu dodává na ještě větší atraktivitě a exklusivnosti,“ popisuje Ing. Petr Blažek, ředitel společnosti Dřevojas, tradičního českého výrobce koupelnového nábytku, který dále pokračuje: „Skříňky vyrábíme klasicky s jednou zásuvkou, ale i doplněné o niku ve spodní části, která poskytuje bonusový úložný prostor a vzhledově koupelnu jako takovou odlehčuje.“ Necítíte-li se po ránu pevně na nohou, u svého koupelnového nábytku můžete být naprosto v klidu! Šikmá plocha je u něj žádoucí!

Umyvadlo JOY 3
Umyvadlo JOY 3 - Dřevojas

Výchozí reklama

Dřevojas, v. d.
Společnost Dřevojas je jedním z nejvýznamnějších a největších českých producentů a dodavatelů koupelnového nábytku na český i evropský trh. Více než 75letá tradice výroby se promítá do vysoké kvality provedení a zajímavého designu, který dokáže oslovit a zaujmout. Výjimečná je společnost Dřevojas také pro vývoj a výrobu vlastních keramických umyvadel k většině produktových řad, a to pod registrovanou evropskou značkou Dreja®, která dodává tomuto nábytku punc originality a nezaměnitelnosti. Firma se v současné době specializuje na výrobu koupelnového nábytku pro Českou republiku, Slovensko, ale i Německo a stabilně také vyváží své výrobky do Švýcarska. Více informací naleznete na www.drevojas.cz.

 

Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
5.0/5 (1 hlasů)

Hodnocení článku

5.0/5 (1 hlasů)

Štítky

Koupelny


Další články z rubriky

Související články


Komentáře (2 celkem)

Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg Ohra_120x90.jpg Hettich-120x90.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2024 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.