Výchozí reklama
Výchozí reklama
Články » Aktuality

LIGNA v Hannoveru se blíží!

Již jen necelé dva měsíce zbývají do zahájení mezinárodního veletrhu LIGNA, na který se nedočkavě těší celá dřevozpracující komunita. Pro naše čtenáře nabízíme VSTUPENKY ZDARMA !!!

Na základě naší spolupráce s pořadatelem veletrhu LIGNA můžeme čtenářům Truhlářského portálu nabídnout vstupenky zdarma. Vstupenku získáte po registraci e-kódu: 3F6Ux na webové stránce pořadatele:
>> VSTUPENKY ZDARMA

Fáze příprav vrcholí!

Od 15. do 19. května 2023 představí na zaplněném hannoverském výstavišti přes 1250 vystavovatelů z celého světa své inovace a novinky z dřevařského a dřevozpracujícího průmyslu. Česká republika je zastoupena 15 účastníky:

 1. BIOMAC INDUSTRY s.r.o.
 2. BOVA Březnice spol. s r.o.
 3. Dudr Tools s.r.o.
 4. HOUFEK a.s.
 5. KATRES spol. s r.o.
 6. NAREX BYSTRICE s.r.o.
 7. NEVA - TST s.r.o.
 8. PILANA Group a.s.
 9. PILANA Wood, s.r.o
 10. Proman s.r.o.
 11. RAMIA s.r.o.
 12. ROJEK drevoobráeci stroje a.s.
 13. SOUKUP s.r.o.
 14. Störi Mantel, s.r.o.
 15. HD Metaldraft

Přehledný katalog všech vystavovatelů naleznete na webu pořadatele v sekci Exhibitors & Products.

LIGNA nabízí jedinečný přehled o celém hodnotovém řetězci dřevařského a dřevozpracujícího průmyslu. Představuje kompletní nabídku pro primární a sekundární průmysl: nástroje, stroje a zařízení pro zakázkovou a sériovou výrobu, povrchové technologie, výroba materiálů na bázi dřeva, pilařské technologie, energie ze dřeva, strojní komponenty a automatizační technika, jakož i stroje a zařízení pro lesnictví, výrobu kulatiny a řeziva.

Plánek veletrhu Ligna 2023

Ucelené informace k veletrhu, k doprovodnému programu, Trade Fair Highlights a mnohé další naleznete přímo na webu pořadatele www.ligna.de.

V případě dotazů můžete kontaktovat výhradní zastoupení v České republice, společnost PROveletrhy s.r.o., info@proveletrhy.cz.

Výchozí reklama
Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
5.0/5 (1 hlasů)

Hodnocení článku

5.0/5 (1 hlasů)

Štítky

Veletrhy Ligna 2023


Další články z rubriky

Související články


Komentáře (0 celkem)

Článek zatím nemá žádné komentáře

Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg Ohra_120x90.jpg Hettich-120x90.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2024 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.