Výchozí reklama
Výchozí reklama
Články » Aktuality

Veletrh / Výstava - Doprovodný program - Dřevo - Dřevěné konstrukce – Dřevostavby

Nedílnou součástí každého veletrhu Střechy Praha je oblast dřevostaveb a dřevěných konstrukcí.

Logo - Střechy Praha

Nedílnou součástí každého veletrhu Střechy Praha je oblast dřevostaveb a dřevěných konstrukcí. Na toto téma zazní i několik přednášek a seminářů, které se uskuteční v pátek 28. ledna.

Již nyní se můžete těšit na přednášky Doc. Ing. Petra Kuklíka, CSc. a Ing. Anny Kuklíkové, Ph.D., kteří se nejprve budou věnovat materiálům na bázi dřeva pro dřevěné konstrukce a následně pohovoří o navrhování prvků a spojů dřevěných konstrukcí.

Další neméně zajímavou přednáškou bude návrh dřevostaveb – architektura a vazba na bezchybné technické řešení. Tomuto tématu se bude věnovat Doc. Ing. Šárka Šilarová, CSc. a Ing. Arch. Pavel Horák.
Hodinu po poledni bude Ing. Jiří Ptáček, Ph.D. hovořit o výrobcích ze dřeva a na bázi dřeva a o požadavcích na jejich užití na stavbě.

Poslední přednáškou tohoto bloku pak bude ochrana před bleskem a přepětím pro stavby a zařízení, se kterou vystoupí Ing. Jiří Kutáč.

Přednášky a semináře týkající se dřevostaveb a dřevěných konstrukcí se uskuteční v pátek 28.1.2011 v Sále II v Pravém křídle Průmyslového paláce.

(http://www.strechy-praha.cz)

Výchozí reklama
Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
0.0/5 (0 hlasů)

Hodnocení článku

0.0/5 (0 hlasů)

Štítky

veletrh výstava

Kategorie článku

Články » Aktuality

Další články z rubriky

Související články


Komentáře (0 celkem)

Článek zatím nemá žádné komentáře

Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg logo-pragoligna-partneri.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu