Výchozí reklama
Výchozí reklama

Komentáře pro článek

Design / Trendy – Dobrá postel, půl zdraví

www_JELINEK_gabriela_1.jpg

Výběr vhodné postele je důležitý a měli bychom si dobře rozmyslet a nešetřit, na kterém lůžku a s jakými dispozicemi budeme trávit příjemné chvíle tolik potřebného odpočinku.

Komentáře

Nalezeno: 2 záznamů, Zobrazeno: 1 - 2
Matrace

Super článek. Určitě to je pravda. Spánek je základ všeho, bez něho to nejde a je potřeba, aby byl spánek kvalitní. Proto jsme si koupili kvalitní pěnové matrace z https://www.studiomatrace.cz/ a spí se nám na nich krásně.

Máme to sejno

Tak to máme ale úplně stejně. Já se také ráda budím na krásné posteli která je z domácí výroby. A ještě lépe se mně vstává poté, co máme doma od manžela nainstalované https://www.jis.cz/predokenni-rolety/ předokenní rolety. To je taková pohádka se budit a vědět, že je den před námi a vy máte hodně energie.

Nalezeno: 2 záznamů, Zobrazeno: 1 - 2

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg logo-pragoligna-partneri.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu