Výchozí reklama
Výchozí reklama
Články » Aktuality

Veletrh / Výstava - Přerovský veletrh - POSTAV DŮM, ZAŘIĎ BYT - velká inspirace

Výstaviště Přerov bude patřit ve dnech 17. - 19. června 2011 Přerovskému veletrhu - POSTAV DŮM, ZAŘIĎ BYT, který nese podtitul Stavba, Bydlení, Zahrada, Hobby, Auto, Zábava. Tato víkendová akce je určena návštěvám celých rodin z Přerova a spádového okolí. Svoji nabídku zde představí firmy z oblasti zaměření veletrhu i místní firmy bez rozdílu zaměření.

Přerovský veletrh 2011

Výstaviště Přerov a moderní hala G poskytují veletrhu kvalitní prostor, který jistě rádi navštíví nejen ti, kteří staví nebo rekonstruují své bydlení.

Partnerem Přerovského veletrhu je Statutární město Přerov. Přímo v expozici města se mohou zájemci seznámit s realizovanými investicemi, investičními záměry a projekty města Přerova.

Návštěvníci se mohou seznámit se širokou nabídkou stavebních materiálů a technologií -zdicích materiálů, střešních systémů, oken a dveří, zateplování, sanace a hydroizolací, stavební chemie, zateplení lodžií, garážových vrat. Najdou zde i vybavení koupelen, sanitu, obklady, dlažbu, různé typy podlah, stínící techniku … Nebude chybět vybavení interiérů - nábytek, zdravé spaní – postele, matrace, bytové doplňky. Objeví se komínové a ventilační hlavice, čističky odpadních vod, jímky, potrubí.
Zajímavá je nabídka typových domů zejména nízkoenergetických a možností financování novostaveb i rekonstrukcí.
Nabídku doplňují robotické vysavače, centrální vysavače, elektroinstalační prvky, nářadí pro kutily, domácí potřeby, zahradní nábytek i zahradnické výpěstky atd. Za zmínku stojí také expozice automobilů, elektroskútrů a elektrokol.

A to není vše. Pro zpříjemnění návštěvy veletrhu pořadatelé připravili odpočinkovou zónu. Bohatý zábavný doprovodný program pro děti a dospělé bude probíhat zejména v sobotu a neděli. Sobota je věnována festivalu Hanácká kuchyně a tradice. Festival nabídne ochutnávku specialit tradiční hanácké kuchyně, lidového vypravěče, hanácké zvyky a tradice. Hostem festivalu bude autorka publikace Hanácká kuchařka Dr. Miloslava Hošková.

Na nedělním festivalu Hanácká dechovka své umění předvedou zkušení hudebníci Moravské veselky a Věrovanky a také studenti ZUŠ z Hulína.

V sobotu a neděli mohou návštěvníci využít odborníky v poradnách, které jsou zde k dispozici.
Poradna bytového architekta - jak harmonicky, účelně, moderně zařídit interiér domu, bytu, či chalupy, jak vše doladit i s exteriérem – nejen to, ale i vyřešení konkrétních otázek a zohlednění zásady Feng Shui poskytnou zájemcům bytové designerky zdarma.
V poradně pro zahrádkáře
se zájemci dozví např. - jak založit trávník a potom o něj pečovat, jaký postup zvolit při zakládání zahradních jezírek, jak na závlahu, jakými přípravky zlikvidovat škůdce, ale i konkrétní pěstitelské rady...
Zdravý způsob výživy
dnes zajímá snad všechny. Kromě poradny lze ochutnat netradiční jídla, které tyto zásady respektují nebo dokonce fungují jako lék.

Dobré jídlo a pití patří vedle střechy nad hlavou a dobrého auta k hlavním životním potřebám i radostem a to vše na veletrhu najdete. Kromě zdravého jídla a hanáckých specialit bude k ochutnání španělské víno a delikatesy, pizza, míchané alko i nealko nápoje, káva na různé způsoby...

Pro pobavení bude hrát hudební skupina Kornet, představí se známý silák Ladislav Hanzel, vystoupí mažoretky Gina a skupina Duck Beat.

Závěrem nezbývá než všechny pozvat na přerovské výstaviště pro zajímavé informace, inspiraci i pobavení. Zájemci zde mohou zavítat - v pátek 17. a sobotu 18. června v době 9 –18 hod, v neděli 19. června 9 - 17 hod. a vyhrát let balonem. Navíc pro prvních 500 návštěvníků jsou jako dárek připraveny časopisy s tematikou bydlení a stavebnictví.

Doprovodný program Přerovského veletrhu - Postav dům, zařiď byt - ke stažení

www.omnis.cz

(zdroj: EuroExpo)

Výchozí reklama
Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
0.0/5 (0 hlasů)

Hodnocení článku

0.0/5 (0 hlasů)

Štítky

Veletrhy Výstavy

Kategorie článku

Články » Aktuality

Další články z rubriky


Komentáře (0 celkem)

Článek zatím nemá žádné komentáře

Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg Ohra_120x90.jpg Hettich-120x90.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2024 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.