Výchozí reklama
Výchozí reklama
Články » Aktuality » Pozvánky

POZVÁNKA: „Pojďme si hrát“ – výstava dřevěných hraček

Podzimní měsíce říjen a listopad budou v lomnickém muzeu ve znamení dětské výstavy. Po dvou úspěšných akcích s „Krtečkem“ výtvarníka Zdeňka Milera a „Neználkem“ malíře Jaromíra Zápala je to do třetice další, zaměřená na nejmladší věkovou skupinu našich návštěvníků.

POZVÁNKA: „Pojďme si hrát“ – výstava dřevěných hraček
Zdroj: Muzeum Lomnice nad Popelkou

Tentokrát půjde o přehlídku nepřeberného množství produkce firmy Detoa Albrechtice s. r. o. (zal. 1908), která se výhradně zaměřila na výrobu tradičních dřevěných hraček jak s prvorepublikovými motivy, tak i současnými moderními trendy. Pro zájemce bude připraven velký sortiment hraček, který se tak může stát vhodnou inspirací k nákupu vánočních dárků. Kromě toho mohou děti využít návštěvy kreativní dílny, kde je pro ně připravena možnost vyrobit si vlastní hračku dle své fantazie. Nejlepší výrobek bude oceněn zajímavou výhrou v rámci soutěže, kterou vyhlásila firma Detoa. Výstava se koná od 21. října do 25. listopadu a zahájena bude slavnostní vernisáží v neděli 21. 10. v 10 hodin ve vstupní hale muzea.

Více informací na stránkách muzea Lomnice nad Popelkou.

Výchozí reklama
Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
0.0/5 (0 hlasů)

Hodnocení článku

0.0/5 (0 hlasů)

Další články z rubriky

Související články


Komentáře (0 celkem)

Článek zatím nemá žádné komentáře

Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu