Výchozí reklama
Výchozí reklama
Nalezeno: 3 záznamů, Zobrazeno: 1 - 3

„Největší dřevěné město na světě“ má vyrůst ve Stockholmu

04-Mesto_ze_dreva_Svedsko.jpg

Dva tisíce domů, 250 tisíc metrů čtverečních ploch k bydlení a přes sedm tisíc metrů čtverečních kanceláří se chystají postavit ve Švédsku ze dřeva. Na projekt upozornil server Dezeen.

Žena dala výpověď v práci, teď staví bambusové domy na Bali

01-bambusovy-dum-elora-hardy-ibuku-bali.jpg

Život občas vyžaduje odvážná rozhodnutí. Elora Hardy opustila svoji úspěšnou kariéru na modní scéně v New York City, aby následně začala dělat něco diametrálně odlišné. Přestěhovala se na Bali a začala tam stavět bambusové domy. Proč ... ?

Dobrá práce - Unikátní umělecké skulptury ze dřeva od Roba Hearda

rob_heard-drevene-domy.jpg

Výroba každého z dřevěných Domů ve větvích od Roba Hearda trvá vždy několik měsíců. Složité točité schodiště, chodník nebo žebřík vedou vždy někam a zvou naši představivost na malý průzkum řadou věží a věžiček. Skulptura může být až dva metry vysoká a každá je originál, který vychází z tvaru použitých větví a z krajiny v okolí anglického Somersetu.

Nalezeno: 3 záznamů, Zobrazeno: 1 - 3

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg logo-pragoligna-partneri.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu