Výchozí reklama
Výchozí reklama
Nalezeno: 10 záznamů, Zobrazeno: 1 - 10

Festool: Kapovací pila - KAPEX KS 120

Festool_Kapovaci_pila_KAPEX_KS_120.jpg

KAPEX KS 120 přesvědčí díky dvojitému vodicímu sloupku s dvěma kuličkovými ložisky, malé hmotnosti a řezné kapacitě 120 mm. Inteligentní detaily jako dvoučárový laser a úhlová jednotka zajišťují přesné výsledky. (video)

Novinka: IGM DR500 Ruční olepovačka s nanášením lepidla

igm_DR500.jpg

Nová revoluční řada inovovaných olepovaček IGM na olepování nábytkových dílců je určena ke kvalitnímu nalepování 0,3mm - 3mm ABS, PVC, nábytkových hran nebo dýhy (do 1,5mm) na rovné nebo tvarové dílce tlouštky 10mm - 65mm. Granulové lepidlo se po roztavení rychloohřevem v tavné komoře nanáší inovovaným systémem přímo na pásku, která je poté perfektně přichycena k dílci pomocí pogumovaného válečku. Díky důmyslným vylepšením olepovačky je páska přilepena pevně na hranu dílce po celé své výšce i délce. Výsledkem je přesvědčivě pevný spoj pásky a lamina jako u ostatních olepovaček.

České truhlářské stroje ROJEK s ověřenou kvalitou

Rojek-title.jpg

Firma ROJEK představuje inovované řemeslnické dřevoobráběcí stroje řady EURO 9 a klasické dřevoobráběcí stroje řady INDUSTRY 9. Všechny dřevoobráběcí stroje nabízené pod značkou ROJEK včetně všech mechanických dílů jsou kompletně vyráběny v závodě v Kostelci nad Orlicí na nové technologii na tváření plechů (CNC nůžky, CNC laser, CNC ohraňovací lis) a stojany strojů jsou svařovány na japonských svařovacích automatech. Pro ovládání je použita elektroinstalace od francouzské firmy Schneider Electric a pro pohon elektromotory italské značky CEG.

POZVÁNKA - Předvedení truhlářských strojů u BG Technik v LIBERCI

AKCE2015-BG-Technik.jpg

Dovolujeme si Vás pozvat do sídla společnosti BG Technik v Liberci (Dr. Milady Horákové 1093/116a, Liberec –Rochlice) na předváděcí dny truhlářských strojů. 3. a 4. prosince od 9 do 17 hodin budou k vidění stroje Altendorf a ABG. Můžete se těšit i na výstavní slevy. Kromě formátovacích pil nové generace budou k vidění i tradiční olepovací stroje.

Návod: Jak pracovat se stolní mini-pilou ...

ovladani-stolni-mini-pily.jpg

Ukázka zajímavého truhlářského stroje. Miniaturní stolní pily ...

Sleduje jen jednu linku. Tvoji. - Nová přímočará pila CARVEX PS 420. / Festool

Přímočará_pila_CARVEX_PS_420.jpg

CARVEX PS 420 je lehká, šikovná montážní přímočará pila. S velkou průtažnou silou a nedostižná v řezání křivek.

Felder na Pragoligně 2012

felder-na-pragoligne-2012.jpg

Společnost FELDER na veletrhu PRAGOLIGNA 2012 představí na svém stánku o ploše cca 300 m2 celou řadu novinek včetně tradičního uceleného výrobního programu truhlářských strojů ...

TOS Svitavy jde na veletrh WOOD-TEC 2011

pwr421-tos-svitavy-wood-tec.jpg

V oboru rozmítacích pil probíhá nepřetržitý vývoj a uplatnění nových trendů. Veletrh Wood-Tec 2011 bude jenou z velkých příležitostí jak se seznámit s novinkami od společnosti TOS Svitavy.

Výroba nábytku / Truhlářství - MODISO: Nová éra v broušení povrchů

05-Pohled-do-utrob-WindowMaster-FA6D.jpg

Při povrchové úpravě je třeba věnovat odpovídající péči všem procesům, které souvisejí s přípravou podkladu. Společnost MODISO ze Šternberku představila sérii nových zařízení pro úpravy povrchu broušením a kartáčováním. Zařízení představují nejmodernější inovace ve svém oboru.

Výroba nábytku / Truhlářství - Adamik Company: Ruční olepovačka hran

www_DSC05481.jpg

Velmi úspěšná olepovačka hran Manual Speed 62

Nalezeno: 10 záznamů, Zobrazeno: 1 - 10

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg logo-pragoligna-partneri.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu