Výchozí reklama
Výchozí reklama

Starožitný nábytek

Nalezeno: 5 záznamů, Zobrazeno: 1 - 5

I dobrý design potřebuje vtipného ducha, říká Petr Johanus

petr-johanus.jpg

Mistr restaurátorského řemesla bilancuje v Jihočeském muzeu. V rozhovoru mluví i o dětství s hokejem a o svých vzorech.

Vyšlo další číslo zpravodaje pro milovníky historického nábytku

svet-historickeho-nabytku-2-2012.jpg

MILOTICE NAD OPAVOU: Vydavatelem čtvrtletníku Svět historického nábytku, který informuje o aktivitách nově vznikajícího Muzea nábytku, o novinkách v jeho sbírkách a přináší zajímavé články tematicky zaměřené na historický a ohýbaný nábytek, je František Tomčala ml.

Představujeme: Vzácný tibetský nábytek, ozdoba každého interiéru, v SANU BABU

tibetsky-nepalsky-nabytek-skrin.jpg

Autentický nábytek z Tibetu – nepřehlédnutelná ozdoba každého interiéru, ať už je zařízen v moderním nebo tradičním stylu, a zároveň zdroj jedinečné energie, přibližující dnešnímu člověku historii a atmosféru místa svého vzniku. Plně funkční originály v požadované evropské kvalitě z Tibetu do České republiky dováží společnost SANU BABU.

Repliky starožitného nábytku zdobí stále více českých domů a bytů

starozitny-nabytek.jpg

Olomouc - Starožitný nábytek už nezdobí pouze hrady, zámky či muzejní expozice, ale stále více Čechů si jeho drahými replikami vybavuje byty a domy. Od investice do nábytku, který v domácnosti navodí atmosféru doby Ludvíka XVI. nebo první republiky, movitější Čechy v době hospodářské krize neodradí ani výrazně vyšší cena tohoto ručně vyráběného nábytku z exotického dřeva.

Zpravodaj pro milovníky historického nábytku

zpravodaj-muzeum-nabytku.jpg

MILOTICE NAD OPAVOU: V polovině září vyšel ZPRAVODAJ, určený milovníkům historického – ohýbaného nábytku, který popisuje dění okolo vznikajícího Muzea nábytku.

Nalezeno: 5 záznamů, Zobrazeno: 1 - 5

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg logo-pragoligna-partneri.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu