Články » Design/Trendy » Obýváky, dětské pokoje

Nebezpečné dřevěné puzzle pro děti

Že by i obyčejné dětské puzzle mohly být nebezpečné jsme zjistili, když nám do redakce přišel podnět od čtenáře, který dal svým dětem dvě dřevěné puzzle ke hraní.

Dřevěné puzzle z Číny
Autor: truhlarskyportal.cz

Je mnoho rodičů, kterým se nelíbí představa, že si jejich dítě bude hrát s plastovou hračkou, vyrobenou na Dálném Východě. V takovém případě raději sáhne po dřevěné alternativě. Jaké je pak jeho zklamání, když i dřevěná hračka může Vaše dítě ohrozit na zdraví.

Dřevěné puzzle od dovozce OALA Market s.r.o. obsahovaly nejen jednotlivé dřevěné díly ke složení, ale i slušnou hromádku třísek, které se okamžitě po rozbalení uvolnily.

Kromě toho, že to na stole v obýváku vypadá jako někde v truhlářské dílně jde samozřejmě i o bezpečnost dětí! Ostré dřevěné třísky, které se Vám chtějí „dostat pod kůži“ u hračky pro tříletého caparta tedy opravdu nečekáte.

Země původu je P.R.C. (People´s Republic of China) a za nás jedno doporučení…dřevěné hračky ano, ale od českých výrobců a truhlářů Wink

Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
3.0/5 (1 hlasů)

Hodnocení článku

3.0/5 (1 hlasů)

Další články z rubriky

Související články


Komentáře (0 celkem)

Článek zatím nemá žádné komentáře

Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

Veletrh-Wood-Tec-partner.gif logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg logo-pragoligna-partneri.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu   
[CNW:Counter]