Výchozí reklama
Výchozí reklama
Články » Design/Trendy » Obýváky, dětské pokoje

Posuvné dveře: Elegantní dělící příčky mezi pokoji, stylově oddělené místnosti - Design, trendy

Italská designérská firma Rimadesio představuje moderní systémy pro posuvné dveře v různých provedeních a pro různé prostory. Jejich systémy posuvných dveří najdou uplatnění v obytných, kancelářských i maloobchodních prostorách, kde jsou posuvné dveře vyráběny na zakázku tak, aby se vešly do konkrétních místností.

Kolekce Velaria
Zdroj: Rimadesio

Italská designérská firma Rimadesio představuje moderní systémy pro posuvné dveře v různých provedeních a pro různé prostory. Posuvné dveře dokážou elegantně rozdělit vnitřní prostor se zachováním pocitu otevřenosti. Systémy posuvných dveří najdou uplatnění v obytných, kancelářských a maloobchodních prostorách, kde jsou posuvné dveře vyráběny na zakázku tak, aby se vešly do konkrétních místností.

Výchozí reklama

 Kolekce Velaria - Rimadesio

Kolekce Velaria - Rimadesio

Kolekce Velaria - Rimadesio

Kolekce Velaria - Rimadesio

 Kolekce Velaria - Rimadesio

Posuvné dveře jsou vizuálně více odlehčené než tradiční zdi. Posuvné dveře poskytují pocit oddělení od okolního prostoru, aniž by jste se v pokoji cítili uzavřeně. Kolekce s průhledným sklem, nazvaná Velaria, vypadá jako by násobila volný prostor propojením slunečního světla, které přechází z jedné místnosti do druhé.

 Kolekce Velaria - Graphis

Kolekce Velaria - Graphis

Kolekce Graphis

Další kolekce z produkce firmy Rimadesio, jako například Graphis, zahrnuje rozmezí lehce matných až zcela neprůhledných skel. Lakované sklo má efekt zrcadla.

Kolekce Velaria - Graphis

Kolekce Velaria - Graphis

Kolekce Stripe se vyznačuje hliníkovými příčníky na obou stranách dveří pro zajištění efektu zastínění, což je ideální pro šatny.

Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
0.0/5 (0 hlasů)

Hodnocení článku

0.0/5 (0 hlasů)

Další články z rubriky

Související články


Komentáře (0 celkem)

Článek zatím nemá žádné komentáře

Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg logo-pragoligna-partneri.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu