Výchozí reklama
Výchozí reklama
Články » Odborná témata » Stroje

Wood-Tec 2015: Novinky v expozici ROJEK

Společnost ROJEK poprvé představí na veletrhu WOOD-TEC dřevoobráběcí stroje Série ROJEK EURO9 a INDUSTRY9 v kompletních plně inovovaných řadách. U obou těchto řad jsou zvýšeny technické parametry a komfort obsluhy. V řadě INDUSTRY Plus bude novinkou zcela unikátní řešení formátovací pily UNICA SAFE.

Tato pila při styku kotouče s prsty ruky spustí pilový agregát pod stůl, a tím nedojde ke zranění ruky.

UNICA SAFE

UNICA SAFE: Inovativní formátovací pila má bezpečnostní prvky, které umožňují zasunutí kotouče do 5 ms (milisekund) od kontaktu kůže s čepelí. Tímto způsobem je skutečně možné, aby se zabránilo zraněním způsobeným pilovým kotoučem.

V sérii Tepelné techniky bude mít svou premiéru zcela nový automatický kotel ROJEK A 25 na hnědé uhlí a dřevní pelety. Kotel splňuje nejpřísnější emisní požadavky nové evropské normy EKODESIGN a svým technickým řešením zejména nové podmínky na Dotované kotle s výší dotace 75 – 80 procent.

Nový automatický kotel ROJEK A 25 na hnědé uhlí a dřevní pelety
Více informací o produktu ROJEK A 25
Výchozí reklama

Ve své expozici bude ROJEK dále prezentovat lehké dřevoobráběcí stroje – série KDR, speciální dřevoobráběcí stroje – série INDUSTRY Plus, teplovodní kotle, drtiče dřevní hmoty a štípače dřeva – série Tepelná technika. „Jsme na veletrhu WOOD-TEC pravidelným vystavovatelem a zatím jsme nevynechali žádný ročník. Jde o největší oborovou akci v České republice, na níž můžeme odbornou veřejnost informovat o našem sortimentu a novinkách společnosti,“ uvedla Hana Rojková.

Expozice společnosti Rojek na veletrhu Wood-Tec
Expozice společnosti Rojek na veletrhu Wood-Tec

Rodinná firma ROJEK má 94-letou strojírenskou výrobní tradici. Sídlí v Častolovicích v Královéhradeckém kraji, kde je také předváděcí hala s kompletním sortimentem dřevoobráběcích strojů a vzorkovna uceleného sortimentu tepelné techniky. Výrobní závod má sídlo v nedalekém Kostelci nad Orlicí. Společnost ROJEK je významným světovým výrobcem ve svém oboru a má trvalé obchodní zastoupení ve více než 65 zemích po celém světě.

Truhlářský Portál je oficiálním mediálním partnerem veletrhu WOOD-TEC.

Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
5.0/5 (1 hlasů)

Hodnocení článku

5.0/5 (1 hlasů)

Další články z rubriky

Související články


Komentáře (0 celkem)

Článek zatím nemá žádné komentáře

Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg logo-pragoligna-partneri.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu