Výchozí reklama
Výchozí reklama
Články » Odborná témata » Stroje

NOVINKA: FELDER - Kartáčovací stroj structura 60.02 (video)

Nový kartáčovací stroj FELDER Structura 60.02 vylepší vzhled opracovaného dřeva. Robustní konstrukce nabízí díky svému masivnímu stojanu absolutní stabilitu. Díky své pracovní šířce 650 mm a plynule stavitelné průchozí výšce mezi 3 a 200 mm je tento stroj nekompromisně určen pro velké výzvy... podívejte se na video.

Felder - Structura 60.02 - Kartáčovací stroj
Zdroj: FELDER

Přehledný ovládací panel umožňuje snadné ovládání stroje a přesné řízení polohy.

Řízení polohy
Řízení polohy

Jednostranné zavěšení kartáčovacích jednotek umožňuje opracování širších obrobků. První kartáčovací jednotka je standardně vybavena ocelovým kartáčovacím válcem (D=200 mm). Díky elektromotorickému výškovému nastavení a ručnímu jemnému výškovému nastavení 2. kartáčovací jednotky lze snadno a rychle nastavit úběr.

Kartáčovací jednotka
Ocelový kartáčovací válec

Výchozí reklama

Druhá kartáčovací jednotka je ve standardním provedení dodávána s kartáčovacím válcem Tynex (D=200mm K60). Díky elektromotorickému výškovému nastavení a ručnímu jemnému výškovému nastavení 2. kartáčovací jednotky lze snadno a rychle nastavit úběr.

Kartáčovací válec Tynex
Kartáčovací válec Tynex

Obě kartáčovací jednotky jsou vybaveny výkonnými 4 kW (5,5 PS) motory se směrem otáčení proti směru pohybu kartáčovaného dílce.

Rychlost v pracovní výšce 900 mm se pohybujícího podávacího pásu s plástvovou strukturou lze plynule nastavovat mezi 2,5 a 10 m/min.

Podávací stůl
Podávací stůl

VIDEO ke stroji FELDER STRUCTURA 60.02:

Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
5.0/5 (1 hlasů)

Hodnocení článku

5.0/5 (1 hlasů)

Další články z rubriky

Související články


Komentáře (0 celkem)

Článek zatím nemá žádné komentáře

Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg logo-pragoligna-partneri.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu