Výchozí reklama
Výchozí reklama

Komentáře pro článek

Učarovalo mu dřevo a voní mu práce restaurátora

ondrej-mour-ve-sve-dilne.jpg

Vůně dřeva i práce s ním mu učarovala. Nikdo z jeho blízkých se vůbec nedivil, když si vybral maturitní obor Umělecký truhlář v Bystřici pod Hostýnem. Dalším přirozeným krokem bylo ve studiu pokračovat na VOŠ restaurátorské v Brně. Po získání diplomu nastoupil jako restaurátor do Slováckého muzea. Přečtěte si rozhovor s Ondřejem Mourem, který díky nepřebernému množství různorodých materiálů v depozitářích Slováckého muzea přičichl také k ošetřování kovů či keramiky.

Komentáře

Nalezeno: 1 záznamů, Zobrazeno: 1 - 1
Dan

A já se mu vůbec nedivím, mne totiž vůně dřeva i práce s ním také učarovala :-) Jediné, co jsem odjakživa nesnášel, byla práce v dílně během těch pověstných letních pařáků - to se opravdu nedalo za boha vydržet. Naštěstí jsme si s kolegou koupili před pár lety výkonnou klimatizaci od https://www.m-klima.cz/ a problém byl rázem vyřešen :-)

Nalezeno: 1 záznamů, Zobrazeno: 1 - 1

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg logo-pragoligna-partneri.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu