Výchozí reklama
Výchozí reklama
Články » Design/Trendy » Koupelny

HEZKY - ČESKY? Hlavně PRAKTICKY!

Make-up, pudr, tužka na oči, řasenka, rtěnka, laky na nehty, hydratační krémy, micelární vody, parfémy … na to všechno jsou potřeba v koupelně dvě zásuvky! Proč? Češi to tak chtějí!

Skříňka Avantgarde
Zdroj: Dřevojas v.d.

Hlavně praktičnost – tak zní požadavek českého zákazníka, co se týče koupelnových skříněk. Na rozdíl od našich německých sousedů, u kterých jednoznačně vítězí design nad funkčností nábytku. A proto v koupelnách za našimi hranicemi vede jednozásuvková skříňka levitující nad podlahou, která přitom musí být jednoduše udržovatelná.

Výchozí reklama

„V českých domácnostech jsou naopak preferovány skříňky se dvěma zásuvkami, které jsou praktickým řešením pro všechny, kteří potřebují dostatek místa pro své kosmetické a hygienické přípravky. A Češi si toto řešení koupelnových skříněk oblíbili nejvíce,“ říká Ing. Zdeněk Blažek, manager marketingu společnosti Dřevojas, v. d., tradičního českého výrobce koupelnového nábytku a doplňuje: „Výběr koupelnového nábytku vyžaduje stejnou pozornost, jako třeba do obývacího pokoje nebo kuchyně, a proto by neměl být opomíjen. Vždyť moderní koupelnový nábytek od toho obývacího často ani nerozeznáte.“

Praktické využití jednotlivých zásuvek je pro českého zákazníka přesně dle motta: HEZKY ČESKY PRAKTICKY!

Dřevojas, v. d.
Společnost Dřevojas je jedním z nejvýznamnějších a největších českých producentů a dodavatelů koupelnového nábytku na český i evropský trh. Téměř 70. letá tradice výroby se promítá do vysoké kvality provedení a zajímavého designu, který dokáže oslovit a zaujmout. Výjimečná je společnost Dřevojas také pro vývoj a výrobu vlastních keramických umyvadel k většině produktových řad, a to pod registrovanou evropskou značkou Dreja®, která dodává tomuto nábytku punc originality a nezaměnitelnosti. Firma se v současné době specializuje na výrobu koupelnového nábytku pro Českou republiku, Slovensko, ale i Rusko, Německo a stabilně také vyváží své výrobky do Švýcarska. Více informací naleznete na www.drevojas.cz.

Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
5.0/5 (1 hlasů)

Další články z rubriky

Související články


Komentáře (0 celkem)

Článek zatím nemá žádné komentáře

Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg logo-pragoligna-partneri.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu