Výchozí reklama
Výchozí reklama
Články » Aktuality » Novinky

Trachea: Bez úchytek a přece s nimi!

Nábytkáři nás hýčkají stále novými a novými řešeními, které akceptují trend minimalistického interiéru. Příkladem jsou novinkové úchytkové tvary pro nábytková dvířka.

Kuchyň - T.acrylic - královská šedá
Zdroj: Trachea

T.acrylic - cihlová

T.acrylic - cihlová

„Nové úchytkové tvary pro dvířka T.acrylic jsou originálním kompromisem mezi kovovou úchytkou a bezúchytkovým otevíráním s pomocí záporného úhlu,“ vysvětluje pan Martin Dusík, vedoucí obchodního oddělení Trachea, a.s., největšího českého výrobce nábytkových dvířek.

Bez úchytek a přece s nimi! Tato slova přesně charakterizují nové úchytkové tvary pro akrylátová dvířka přinášející pohodlnou manipulaci i elegantní design plně odpovídající současným minimalistickým trendům!

Výchozí reklama

T.acrylic - královská šedá

T.acrylic - královská šedá

A doplňuje: „Na rozdíl od klasického záporného úhlu je totiž v místě úchopové hrany po celé délce dvířek skryta kovová úchytka. Ta vytváří na pohledové straně dvířek zajímavý minimalistický detail a zároveň poskytuje dostatečný prostor pro pohodlné otevření dvířek, po němž na jejich povrchu nezůstanou žádné otisky.“ Úchytky nabízejí výběr hned z několika designových tvarů i různých typů materiálů jako eloxovaný hliník nebo nikl satén. Každý si tak může vybrat takovou, která se bude co nejlépe doplňovat se zvoleným dekorem a vytvářet co nejpůsobivější výsledný dojem.

Více na www.trachea.cz

 

TRACHEA, a.s.
Společnost TRACHEA je největším českým výrobcem komponentů - dvířek pro nábytkářský průmysl, který se na trhu pohybuje již od roku 1996. Významná část její činnosti se soustředí na produkci nábytkových dvířek pro celý interiér včetně komerčních prostorů, více méně zaměřenou na dvířka kuchyňská. Za dobu své existence se společnost vypracovala do špičky výrobců v tomto oboru, nezastupitelný podíl na tom má vysoce moderní výrobní technologie, obsáhlost produktových řad a patnáctileté zkušenosti v tomto oboru. TRACHEA spolupracuje s více jak sty maloodběrateli i prestižními velkoodběrateli, významné partnerství ji pojí s dodavateli špičkových materiálů pro výrobu nábytkových komponent. Více o společnosti na www.trachea.cz a www.overface.cz .

Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
5.0/5 (1 hlasů)

Hodnocení článku

5.0/5 (1 hlasů)

Další články z rubriky

Související články


Komentáře (0 celkem)

Článek zatím nemá žádné komentáře

Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu