Výchozí reklama
Výchozí reklama
Články » Aktuality » Truhlářský Portál » Jak na to?

Informujte o svých novinkách v sortimentu! (video - Jak vložit článek, novinku, aktualitu)

Všechny dodavatelské firmy i truhlářství (v úrovni Exclusive) mají možnost zdarma informovat na hlavní straně Truhlářského Portálu o svých novinkách v sortimentu!

Jak vložit článek, novinku, aktualitu na Truhlářský Portál?

Truhlářský Portál Vám otevírá nový prostor pro publikování novinek, aktualit, článků a zajímavostí na hlavní straně portálu a v sekci Aktuality > Novinky.
Nyní máte možnost oznámit novinky z Vašeho sortimentu nebo výroby. Můžete napsat aktualitu o dění ve Vaší firmě či zajímavý článek o tom, co si myslíte, že by mohlo být zajímavé pro ostatní. Všechny dodavatelské firmy i truhlářství mohou v úrovni Exclusive doplňovat libovolné množství článků zdarma. Články si můžete zadávat sami ve Vašem profilu nebo ve spolupráci s redakcí Truhlářského Portálu.

Instruktážní video (uvedeno v pravém sloupci) Vás během 3 minut seznámí s jednoduchým postupem při zadávání nového článku ve Vašem profilu.

Další zajímavé video-návody o tom, jak maximálním způsobem využívat služeb Truhlářského Portálu najdete v sekci Jak na to?

V případě zájmu o spolupráci nás můžete kdykoliv kontaktovat.

Výchozí reklama
Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
5.0/5 (1 hlasů)

Hodnocení článku

5.0/5 (1 hlasů)

Štítky

Jak na to?


Další články z rubriky

Související články


Komentáře (0 celkem)

Článek zatím nemá žádné komentáře

Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg logo-pragoligna-partneri.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu