Výchozí reklama
Výchozí reklama
Články » Aktuality » Novinky

Novinka na trhu: Pergola zastíněná slunolamem

Jako novinku nabízíme jak zastínění stávající pergoly slunolamem nebo kompletní dodávku pergoly se slunolamem. Celá konstrukce pergoly je hliníková, může být i samonosná ( bez připevnění na dům).

Pergola se slunolamem
Zdroj: www.sundrape.cz

Jako novinku nabízíme jak zastínění stávající pergoly slunolamem nebo kompletní dodávku pergoly se slunolamem. Celá konstrukce pergoly je hliníková, může být i samonosná ( bez připevnění na dům).

Stropní část je zastíněna slunolamem složeným z lamel 210 mm, které se plynule naklápějí. Při otevřené poloze lamel propouštějí světlo, při úplném uzavření lamel příštřešek nejen zastíní , ale i částečně chrání před deštěm

Výchozí reklama

Maximální rozměr je 4000 x 6000, jednotlivé díly lze spojovat a tím zastínit i velké plochy. Ovlání slunolamu je možné jak mechanicky, tak i elektricky.

Více informací na: www.sundrape.cz

Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
5.0/5 (1 hlasů)

Hodnocení článku

5.0/5 (1 hlasů)

Další články z rubriky

Související články


Komentáře (1 celkem)

Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg logo-pragoligna-partneri.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu