Výchozí reklama
Výchozí reklama
Články » Design/Trendy » Dveře

JAP: Ukryto za sítí

Konstruktéři dveří nepřestávají udivovat svými nápady, jakými výplněmi dveřní křídlo vybaví. Nyní do nich nově zapekli kovovou síť… více se dozvíte v aktualitě českého výrobce designových dveřních kompletů – JAP FUTURE.

Dveře IDEANET silver, posuv PREMIUM
Zdroj: JAP FUTURE s. r. o.

Kovová síť mezi dvěma skly - ač se to na první pohled nezdá, může ledacos schovat… Vsaďte ji navíc do subtilního hliníkového rámu a máte postaráno o efektní dveřní křídlo! „Novinkou ve dveřích je model IDEANET, který poutá svojí jednoduchou konstrukcí. Skládá se totiž pouze z viditelně přiznaného rámu z hliníku, do něhož je vsazena výplň ze dvou skleněných tabulí, mezi které je zalaminována právě jemná kovová síť s oky o velikosti 0,2 x 0,2 mm. Její hlavní kouzlo není ani tak v originálním neokoukaném řešení, jako spíše ve fyzikálním jevu,“ popisuje Petr Paksi, obchodní ředitel společnosti JAP FUTURE, a pokračuje vysvětlením: „Síť uvnitř skla totiž odráží dopadající světlo a vytváří tak 3D holografický efekt. Díky němu jsou dveře IDEANET ideálním řešením pro oddělení místností či prostorů, u kterých je požadavek na alespoň částečné zachování intimity, tedy například pro oddělení šatny od ložnice. Případný nepořádek v šatně není díky elegantní síti ve dveřích IDEANET na první pohled viditelný.“

Na výběr máte navíc dvě barevné varianty sítě – zlatou a stříbrnou. Dveře IDEANET můžete pořídit od 14 385 Kč/m2.

Výchozí reklama

Společnost JAP FUTURE s. r. o.

Přerovská společnost JAP FUTURE působí na českém trhu již od roku 1991. Její filozofií je dodávat na trh stavební kovové prvky vysoké kvality s nápaditým designem, za přijatelnou cenu. Svým zákazníkům nabízí celoskleněné produkty, včetně designového Grafoskla, stavební pouzdra pro zasouvací dveře, ucelenou nabídku posuvných systémů po stěně, stahovací schody, včetně jejich protipožární a zateplené úpravy, interiérová a exteriérová točitá, segmentová a bočnicová schodiště, nerezové zábradlí. Svoji obchodní politiku směřuje jak na tuzemský, tak zahraniční trh. Bližší informace na www.japcz.cz.

Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
5.0/5 (1 hlasů)

Další články z rubriky

Související články


Komentáře (0 celkem)

Článek zatím nemá žádné komentáře

Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu