Články » Design/Trendy » Dveře

JAP: Ukryto za sítí

Konstruktéři dveří nepřestávají udivovat svými nápady, jakými výplněmi dveřní křídlo vybaví. Nyní do nich nově zapekli kovovou síť… více se dozvíte v aktualitě českého výrobce designových dveřních kompletů – JAP FUTURE.

Dveře IDEANET silver, posuv PREMIUM
Zdroj: JAP FUTURE s. r. o.

Kovová síť mezi dvěma skly - ač se to na první pohled nezdá, může ledacos schovat… Vsaďte ji navíc do subtilního hliníkového rámu a máte postaráno o efektní dveřní křídlo! „Novinkou ve dveřích je model IDEANET, který poutá svojí jednoduchou konstrukcí. Skládá se totiž pouze z viditelně přiznaného rámu z hliníku, do něhož je vsazena výplň ze dvou skleněných tabulí, mezi které je zalaminována právě jemná kovová síť s oky o velikosti 0,2 x 0,2 mm. Její hlavní kouzlo není ani tak v originálním neokoukaném řešení, jako spíše ve fyzikálním jevu,“ popisuje Petr Paksi, obchodní ředitel společnosti JAP FUTURE, a pokračuje vysvětlením: „Síť uvnitř skla totiž odráží dopadající světlo a vytváří tak 3D holografický efekt. Díky němu jsou dveře IDEANET ideálním řešením pro oddělení místností či prostorů, u kterých je požadavek na alespoň částečné zachování intimity, tedy například pro oddělení šatny od ložnice. Případný nepořádek v šatně není díky elegantní síti ve dveřích IDEANET na první pohled viditelný.“

Na výběr máte navíc dvě barevné varianty sítě – zlatou a stříbrnou. Dveře IDEANET můžete pořídit od 14 385 Kč/m2.

Společnost JAP FUTURE s. r. o.

Přerovská společnost JAP FUTURE působí na českém trhu již od roku 1991. Její filozofií je dodávat na trh stavební kovové prvky vysoké kvality s nápaditým designem, za přijatelnou cenu. Svým zákazníkům nabízí celoskleněné produkty, včetně designového Grafoskla, stavební pouzdra pro zasouvací dveře, ucelenou nabídku posuvných systémů po stěně, stahovací schody, včetně jejich protipožární a zateplené úpravy, interiérová a exteriérová točitá, segmentová a bočnicová schodiště, nerezové zábradlí. Svoji obchodní politiku směřuje jak na tuzemský, tak zahraniční trh. Bližší informace na www.japcz.cz.

Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
5.0/5 (1 hlasů)

Další články z rubriky

Související články


Komentáře (0 celkem)

Článek zatím nemá žádné komentáře

Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg logo-pragoligna-partneri.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu