Letošní Ligna Bohemia bude velkolepá!
Veletrh Ligna Bohemia opět otevírá své brány návštěvníkům, které zajímá vývoj a novinky na poli dřevobráběcích strojů, nářadí, nástrojů, zařízení a materiálů pro dřevozpracující průmysl. Začátek veletrhu je ve čtvrtek 20. února a potrvá do soboty 22. února 2020.
Během třech výstavních dnů budou moci profesionální truhláři, řemeslníci i kutilové vyzkoušet nové stroje a zařízení pro svou dílnu, nakoupit nářadí a nástroje.
Významné firmy působící na českém trhu v oboru dřevoobrábění představí CNC stroje, lisy, sušárny, formátovací pily, brusky a olepovačky. Výstava je velkým přínosem pro ty, kdo pracují se dřevem, neboť mohou vyzkoušet značkové nářadí, vrtačky, pily, odsávačky prachu, kompresory a další nástroje, poradit se s odborníky a zakoupit nejkvalitnější nářadí pro svou dílnu.
Výstavy se vedle tradičních firem účastní řada nových, které jsme na lyském výstavišti ještě nepředstavili, jako je WOOD-B, Aparatea, HZ Profi tools, ANKA, Intea, Mline.
Celý aktuální seznam vystavovatelů naleznete na www.vll.cz.
Další články z rubriky
- Zveme Vás na veletrh HOLZ HANDWERK a máme pro Vás vstupenku zdarma
- Stavby s vůní dřeva. Televize uvede dokument zemědělské univerzity
- Představujeme: WOST - truhlářství, které povstalo z popela
- Dobrá práce: Dřevěné lžíce do bot od firmy z Vrbna odebírá Baťa i Puma. O zakázky nemá nouzi
- Vůně dřeva a duch Vánoc zaplnily Centrum tradičních technologií v Příboře
- Dřevojas: Koupelna v barvě jehličí
- Školy: Vánoční výstavu na Přímce ozvláštnily originální živé obrazy
- Výrobce klavírů a pian Petrof otevřel v centru Hradce Králové muzeum
- Školy: Od řemesla po Lyceum. Přímka představuje své obory
- Truhlář otevřel bezobslužný dřevěný krámek
Související články
Komentáře (0 celkem)
Článek zatím nemá žádné komentáře